Ogłoszenia duszpasterskie
XXIII Niedziela – 08 września 2013r. PDF Drukuj
niedziela, 08 września 2013 12:02

 

1. Zapowiedzi:

· Dawid Kondej kawaler z Domaszewa parafii Samogoszcz i Karolina Okrasa panna z Sobień Biskupich parafii tutejszej - zapowiedź pierwsza

 

2. Dziś po Mszy Św. o godz. 8.00 zapraszamy na katechezy chrzcielne rodziców dzieci, które w najbliższych miesiącach będą chrzcili swe dzieci.

Zapraszamy również rodziców chrzestnych na te katechezy. Katechezy są obowiązkowe.

 

3. Chrzest dzieci w tym miesiącu odbędzie się 15 września o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci do chrztu. Spotkanie z rodzicami i chrzestnymi oraz spisywanie aktów chrztu w sobotę, po mszy o godz. 18.00. Przed i w czasie mszy św. będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

 

4. Przypominamy, iż w najbliższy poniedziałek 9 września ks. biskup Ordynariusz Zbigniew Kiernikowski dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii. Program wizytacji.

 

5. W piątek 13 września Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy parafian na to nabożeństwo.

 

6. W sobotę 14 września na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich ministrantów naszej parafii na spotykanie. Zapraszamy również na to spotkanie wszystkich chłopców, którzy pragną dołączyć do służby przy Ołtarzu Pańskim i zgłębiać znajomość liturgii Mszy Świętej. Rodziców zaś prosimy o pomoc w dostarczeniu synów na spotkanie.

 

7. Informujemy parafian, iż od niedzieli 15 września można zamawiać intencje mszalne na 2014 r.

 

8. Informujemy także, że prace przy remoncie kościoła rozpoczną się we wtorek 10 września.

 

9. Wszystkich ludzi młodych, uczniów gimnazjum i szkół średnich, którzy pragną głębiej poznawać Jezusa Chrystusa, a tym samym pogłębiać swoją wiarę oraz angażować się w życie parafii zapraszamy do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego w naszej parafii. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 13 września o godz. 19.30.

 

10. Osoby chętne do śpiewania w chórze parafialnym proszone są o kontakt z panem Organistą.

 

11. W sobotę 21 września 2013 r. wyruszy już po raz piąty jednodniowa Piesza Pielgrzymka do Góry Kalwarii - do grobu bł. Stanisława Papczyńskiego. Do udziału w tej pielgrzymce zapraszamy dorosłych i młodzież z naszej parafii.

Wpisowe wynosi 10 zł, jest przeznaczone na pokrycie kosztów ubezpieczenia, organizacji pielgrzymki, zabezpieczenie medyczne, przemarszu oraz na przewidziany ciepły posiłek po dojściu do celu.

Wymarsz 21 września br. (sobota) o godz. 7.30 z kościoła w Goźlinie (Mariańskie Porzecze).

Powrót we własnym zakresie lub autokarem. Zapisy na autokar będą odbywać się przy zapisie na pielgrzymkę. Koszt przyjazdu – 5zł.

 

12. Przypominamy, iż wszystkie ogłoszenia parafialne oraz intencje mszy świętych na każdy tydzień zamieszczane są na stronie internetowej naszej parafii.

 

13. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła: bezimienna Łukówiec – 100zł, Stanisława Kociszewska z Warszawic – 200zł.

 

14. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Władysław Szczypek z Warszawic i śp. Janina Urbańska z Sobień Biskupich. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 
<< pierwsza < poprzednia 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 następna > ostatnia >>

Strona 446 z 459