Intencje mszalne


14-21.04.2019 PDF Drukuj
sobota, 13 kwietnia 2019 21:02

PONIEDZIAŁEK – 15 kwietnia 2019 Wielki Poniedziałek

17.30

+Tadeusza Jałochę of. Pracownicy Szkoły Podstawowej w Warszawicach

18.00

+Kamila Okrasę (10r) i Adama Okrasę (1r) of. Rodzina

18.30

O zdrowie dla babci of. Dzieci, mąż i wnuczki

WTOREK – 16 kwietnia 2019 Wielki Wtorek

17.30

+Jacka Kopania (30dz) of. Rodzina

18.00

+Feliksa Strzeżysza

ŚRODA – 17 kwietnia 2019 Wielka Środa

17.30

+Józefa (15r), Mariannę, Tadeusza Michalak, dziadków Katarzynę i Jana Michalak of. Rodzina

18.00

+Mariannę, Jana Staroszów, Stanisława Gajownika , zmarłych z rodziny of. Zofia Gajownik

18.30

+Marię Wielogórską (1r) of. Mąż Kazimierz, dzieci z rodzinami

CZWARTEK – 18 kwietnia 2019 Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej

18.00

+Krystynę Prudzyńską (6r), zarłych z rodziny Prudzyńskich, Abramowiczów, Kasprzaków, Sadowskich of. Monika Popis

18.00

Dziękczynna – błagalna z okazji 18 urodzin Jakuba z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski oraz opiekę Matki Bożej of. Rodzice

PIĄTEK – 19 kwietnia 2019 Wielki Piątek Męki Pańskiej

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

SOBOTA – 20 kwietnia 2019 Wielka Sobota

Wigilia Paschalna

20.00

+Jerzego Tywonek (z racji imienin) of. Rodzina

20.00

Dziękczynna w 20 r urodzin wnuczki Ani z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski oraz opiekę Matki Bożej

NIEDZIELA – 21 kwietnia 2019 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

6.00

Za parafian i gości

10.00K

+Stanisława, Małgorzatę, Andrzeja Gietka, Juliannę, Michała Masnych, zmarłych z rodziny Gietków, Masnych, Bukatów of. Rodzina

10.00K

Intencja zamówiona przez p. Krystynę Rosłonek

11.30

+Henryka – Włodzimierza Kasprzaka (3r) of. Rodzina

11.30

+Stanisława, Ryszarda, Wiesława Winiarek, Jana Grzegrzółkę, zmarłych z tych rodzin of. Rodzina Winiarek

 
8-14.04.2019 PDF Drukuj
sobota, 06 kwietnia 2019 09:31

PONIEDZIAŁEK – 8 kwietnia 2019

18.00

+Tadeusza Jałochę of. Rodzina Lewandowskich z Warszówki

WTOREK – 9 kwietnia 2019

18.00

+Tadeusza Piętkę of. Rodzina Gajowników (zamiast kwaitów)

ŚRODA – 10 kwietnia 2019

17.30

+Tadeusza Jałochę of. Rodzina Borowskich (zamiast kwaitów)

18.00

+Kazimierza (10r) i Zofię Kowalczyków, zmarłych dziadków Kowalczyków i Mętrybów of. Rodzina

CZWARTEK – 11 kwietnia 2019

17.30

+Tadeusza Jałochę of. Rodzina Bacińskich

18.00

+Janinę, Maksymiliana Rytka, zmarłych z rodziny Rytków, Lewandowskich of. Rodzina

PIĄTEK – 12 kwietnia 2019

17.00

+Józefa (22r), zmarłych z rodziny Krasnodębskich, Krasuskich i Długaszków, dusze w czyśćcu cierpiące of. Rodzina

19.00K

+Krystynę Floriańczyk (30dz) of. Rodzina

SOBOTA – 13 kwietnia 2019

17.30

+Cecylię i Adolfa Walkiewicz, Janinę i Władysława Bacińskich, zmarłych z rodziny Walkiewicz, Bacińskich i Bąbików

18.00

Dziękczynna w 18r urodzin Wiktora z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej of. Rodzice

NIEDZIELA – 14 kwietnia 2019 Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej

8.00

+Franciszka i Feliksę Stawikowskich, Stanisława i Zofię Głażewskich, dziadków z obu stron, Antoniego i Danutę Głażewskich, Ewę, Stanisława i Wiesława Stawikowskich of. Rodzina

10.00K

+Zofię i Aleksandra Żołądek, Mariannę i Andrzeja Szymańskich, Grzegorza Bogdalskiego, dziadków Floriańczyków i Żołądków, dusze zmarłych z tych rodzin of. Małgorzata Kociszewska

11.30

Za parafian

15.30K

Intencja zamówiona przez p. Alinę Lesiak

17.00

+Marię Kasprzak (5r), Henryka i Jerzego Kasprzak, Ludwikę i Feliksa Szymańskich of. Rodzina

 
1-7.04.2019 PDF Drukuj
sobota, 30 marca 2019 22:06

PONIEDZIAŁEK – 1 kwietnia 2019

17.30

+Kazimierę Zych of. Sąsiedzi rodzina Cherubinów

18.00

O zdrowie dla wnuka Kacpra i błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla niego i pozostałych wnuków

18.30

O łaskę zdrowia dla Justyny

WTOREK – 2 kwietnia 2019

17.30

+Stanisława Tywonek (6r) of. Dzieci

18.00

+Stefana Zawadkę (30dz) of. Rodzina

ŚRODA – 3 kwietnia 2019

17.30

+Krzysztofa Herubin (2r), Barbarę, Mariana Herubin, Agatę, Edwarda, Eugeniusza Fabisiak, Grażynę, Kazimierza Łączyńskich, Jana Witaka, dziadków Herubinów, Adaszewskich, Fabisiaków, Ługowskich

18.00

+Aleksandra Zapałowskiego (2r) of. Żona i dzieci

18.30

+Zofię (7r), Henryka Konarzewskich, Stanisławę, Stanisława, Tadeusza Stawikowskich of. Rodzina

CZWARTEK – 4 kwietnia 2019

17.00K

+Krystynę Floriańczyk of. KRK z Łukówca p.w. Przemienienia Pańskiego

18.00

+Stanisława i Mariannę Masnych

18.30

+Zofię Baracz of. Katarzyna Sowa z mężem

PIĄTEK – 5 kwietnia 2019

17.00

+Za zmarłych polecanych w wypominkach

19.00K

+Kazimierę Jobda (23r), Bożenę Witos, Jadwigę i Leona Drewicz, Ewę Bujakowską, Zdzisława Jabłońskiego, Mariana Dudzickiego i zmarłych dziadków of. Małgorzata Drewicz

SOBOTA – 6 kwietnia 2019

18.00

+Zygmunta (9r), Stanisławę Klochów, dziadków, zmarłych z rodziny Klochów, Kabalów, Zapasńików

18.30

Intencja zamówiona przez p. Janusza Tywonek

NIEDZIELA – 7 kwietnia V Niedziela Wielkiego Postu

8.00

+Zofię, Józefa, Stanisława, Alinę, Wiesławę, Zbigniewa Jobdów, Ignacego Masnego, Anastazję i Stanisława Kasprzak, zmarłych z rodziny Jobdów i Masnych, dusze w czyśćcu cierpiące of. Leokadia Masna

10.00K

+Krystynę Chodas (6r), Kazimierza Chodasa, Mieczysława, Arkadiusza i Maksymiliana Cieślak, dziadków z rodziny Przybyszów, Chodasów i Kostrzoniów of. Agnieszka Bąk

11.30

Za parafian

15.30K

+Franciszka Dubińskiego, Helenę, Zdzisława Wawer, Mariannę, Henryka Dubińskich, Józefa Masnego of. Wiesława Dubińska

17.00

+Helenę i Tomasza Masnych, Wiktorię i Wacława Tywonek of. Marian Masny

 
25-31.03.2019r PDF Drukuj
sobota, 23 marca 2019 21:09

PONIEDZIAŁEK – 25 marca 2019 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

17.30

+Władysława i Marię Rosłonków, Henrykę i Edwarda Zdunków, Zofię, Jana, Feliksa, Stanisława i Henryka Kilimów, zmarłych dziadków

18.00

+Mariolę Pyza z racji imienin

18.30

+Wacława Bronisza (4r) – ojca, Wacława Bronisza (2r) – brata of. Rodzina

WTOREK – 26 marca 2019

17.30

+Antoniego (9r), Feliksę Połosak, Kazimierę Jabłońską, zmarłych z rodziny Połosaków, Sibilskich, Kurków i Jabłońskich

18.00

Dziękczynna w 25r urodzin Tomasza z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej of. Rodzice i siostra

ŚRODA – 27 marca 2019

18.00

+Henryka Bukata (30dz) of. Żona z dziećmi

18.30

+Hannę Połosak (30dz) of. Rodzina

CZWARTEK – 28 marca 2019

17.30

+Wiesława Stawikowskiego of. Rodzina

18.00

+Mariannę (7r), Józefa, Tadeusza Michalak, dziadków Małgorzatę i Jana Piętka of. Rodzina

PIĄTEK – 29 marca 2019

17.00

+Genowefę, Pawła, Wiesława, Adama Lempkowskich, Witolda, Sabinę i Wacława Moczulskich of. Halina Moczulska

19.00K

O zdrowie dla męża

SOBOTA – 30 marca 2019

17.30

+Jana Bąka of. Kazimiera Bąk

18.00

+Kazimierę (10r) i Józefa Zapaśnik, Elżbietę Zakrzewską, Cecylię i Jana, Zygmunta Kurczyńskich, dziadków Zapaśników i Kurków of. Hanna Kurczyńska

18.30

+Stanisława Żurawskiego (25r), Jana, zmarłych z rodziny Żurawskich, Kordasów i Kurków of. Henryka Żurawska

NIEDZIELA – 31 marca 2019 IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00

Z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla wszystkich róż Kółek z Dziecinowa of. Kółko Różańcowe Dziecinów

10.00K

+Piotra Pełdę (28r), Stanisława Pełdę, dziadków Pełdów i Żurawskich, zmarłych z tych rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące of. Władysława Szatanek

11.30

Za parafian

15.30K

+Wiesława Jobdę (3r) of. Bożena Jobda

17.00

+Wita Żywka (5r), Stanisława Żywka, Anielę, Stanisława Rawskich, Piotra Tolaka, Mirosława Lewandowskiego, zmarłych z tych rodzin of. Małgorzata Żywek

 
18-24.03.2019r PDF Drukuj
sobota, 16 marca 2019 16:31

PONIEDZIAŁEK – 18 marca 2019

17.30

+Zofię Baracz w 7 dzień po śmierci of. Syn Jerzy z rodziną

18.00

+Janinę, Bogdana, Jacka, Adama, Annę, Tomasza, Barbarę Bąbik, Wincentego, Marię, Anielę, Marię Andrzejewskich, Juliannę, Piotra, Gabrielę Kowalczyk, Tadeusza Kabalę, Krystynę Kopyt of. Józef Bąbik

WTOREK – 19 marca 2019 Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

18.00

W intencji KR Mężczyzn – przyjęcie do różańca

18.00

+Jana (60r), Józefa, Andrzeja, Adama, Alinę, Eugeniusza Molaków, zm. dziadków i krewnych z rodziny Molaków i Sulejewskich, dusze w czyśćcu cierpiące, zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii of. Rodzina Molaków

18.30

+Władysława Bąbika (1r) of. Rodzina

ŚRODA – 20 marca 2019

17.30

+Krystynę Floriańczyk o łaskę Królestwa niebieskiego of. Pracownicy Urzędu Pocztowego Otwock 1 zamiast kwiatów

18.00

+Stanisława (3r), zmarłych z rodziny Całków, Małkowskich, Pietruchów, Borowskich, zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii, dusze w czyśćcu cierpiące of. Zdzisław Całka

CZWARTEK – 21 marca 2019

17.00K

+Krystynę Floriańczyk of. KRK Matki Bożej Częstochowskiej w Łukówcu

18.00

+Stefanię Kordas (1r), Władysława Kordasa (10r), zmarłych z rodziny Kordasów, Dziedziców of. Córki z rodzinami

PIĄTEK – 22 marca 2019 - rekolekcje

10.30K

+Stefanię Wilczek (13r), Jana, Krystynę, Bolesława, Jana Reginę, Antoniego, Czesławę, Krzysztofa Wilczek, dusze w czyśćcu cierpiące, Jana, Cecylię i Marię Cieślak of. Wanda Cieślak

12.00

+Aleksandrę, Ignacego Osuchowskich, Aleksandrę, Stanisława Wasąznik, zmarłych z tych rodzin of. Maria Wasążnik

17.00K

+Edwarda, Walerię, Henryka, Leonarda, Zofię z rodziny Floriańczyków, Aleksandra, Zafię Żołądek, Mariannę, Andrzeja Szymańskich, Stanisława, Franciszkę Trzeciak, dusze w czyśćcu cierpiące of. Marianna Trzeciak

18.00K

+Stanisława, Henrykę, Sławomira, Witolda Kociszewskich, zmarłych z tej rodziny of. Rodzina Winiarek

SOBOTA – 23 marca 2019 - rekolekcje

10.00

W intencji chorych

10.00

Intencja zamówiona przez p. Mariannę Trajda

12.00

+Genowefę, Władysława, Annę, Tadeusza Augustyniak, Krzysztofa Bednarek, Barbarę Kowalczyk, Andrzeja Molaka, zmarłych dziadków, zmarłych z rodziny, duszew w czyśćcu cierpiące of. Jadwiga Bednarek

17.00K

+Szczepana Walickiego (2r), Karolinkę, Feliksę, Stanisława, Kazimierza, Halinę, Stanisława, Henrykę z rodziny Walickich, Romana, Wandę, Tereskę z rodziny Zawadów of. Żona

18.30

+Dariusza Strzelec (3r), Lucjana Radomskiego (23r)

NIEDZIELA – 24 marca 2019 III Niedziela Wielkiego Postu - rekolekcje

8.00

+Jana i Wacławę Machowskich, dusze w czyśćcu cierpiące

10.00K

+Władysława Lewandowskiego, Feliksę Lewandowską, zmarłych dziadków Lewandowskich, Szostaków of. Maria Sadowska

11.30

Za parafian

15.30K

+Józefa i Stefanię Kwiatkowskich, za zmarłych z rodziny Kwiatkowskich i Winiarków of. Wiesława Winiarek

17.00

+Aleksandrę (19r), Edwarda (30r), Leszka Bacińskich, Stanisława (27r), Zofię, Barbarę, Stanisława Skoczków, Juliannę, Antoniego Rozumów, Kazimierza Dąbrówkę, Grzegorza Żurawskiego, zmarłych z rodziny Skoczków, Bacińskich, Skolimowskich, Winiarków, Niziołków of. Marianna Skoczek