Ogłoszenia duszpasterskie
XXIV Niedziela - 15 września 2013r. PDF Drukuj
sobota, 14 września 2013 21:52

 

1. Zapowiedzi: Dawid Kondej kawaler z Domaszewa parafii Samogoszcz i Karolina Okrasa panna z Sobień Biskupich parafii tutejszej - zapowiedź druga

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem „Wychowujmy do wartości”. Dziś również obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu

3. Przypominamy, że od dziś można zamawiać intencje mszalne na 2014 r.

4. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie członków Kręgu Biblijnego do sali katechetycznej przy plebani. Przypominamy , że spotkania tej grupy osób odbywają się dwa razy w miesiącu: w pierwszy i trzeci wtorek każdego miesiąca. Wszystkich pragnących pogłębiać i poznawać Boga w Słowie Bożym serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

5. W środę na Mszę św. godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież z naszej parafii z racji święta ich patrona św. Stanisława Kostki.

6. W środę będą zbierane pomidory i jabłka dla Seminarium Duchownego w Siedlcach. Kto ma życzenie ofiarować pomidory i owoce prosimy zgłosić do Księży. Dary od darczyńców odbiorą klerycy. Zbiórka rozpocznie się od godz. 11.00.

7. Wszystkich ludzi młodych, uczniów gimnazjum i szkół średnich, którzy pragną głębiej poznawać Jezusa Chrystusa, a tym samym pogłębiać swoją wiarę oraz angażować się w życie parafii zapraszamy do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkanie odbędzie się w piątek 20 września o godz. 19.00.

8. Wszystkich chłopców, którzy pragną dołączyć do służby przy Ołtarzu Pańskim i zgłębiać znajomość liturgii Mszy Świętej prosimy o zgłaszanie się do księży.

9. W następną niedzielę obchodzimy uroczystość 100 rocznicy poświęcenia katedry w Siedlcach.

10. W przyszłą niedzielę odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30 pierwsze spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.

11. Informujemy parafian, że prace przy remoncie kościoła rozpoczną się dopiero w poniedziałek 16 września. Powodem opóźnienia jest choroba kierownika ekipy remontowej.

12. W najbliższą sobotę 21 września 2013 r. wyruszy już po raz piąty jednodniowa Piesza Pielgrzymka do Góry Kalwarii - do grobu bł. Stanisława Papczyńskiego. Do udziału w tej pielgrzymce zapraszamy dorosłych i młodzież z naszej parafii.Wpisowe wynosi 10 zł, jest przeznaczone na pokrycie kosztów ubezpieczenia, organizacji pielgrzymki, zabezpieczenie medyczne, przemarszu oraz na przewidziany ciepły posiłek po dojściu do celu. Zapisy odbywają się w zakrystii.Wymarsz w sobotę o godz. 7.30 z kościoła w Goźlinie (Mariańskie Porzecze).Powrót we własnym zakresie lub autokarem. Zapisy na autokar będą odbywać się przy zapisie na pielgrzymkę. Koszt przyjazdu – 5zł.

13. Bóg zapłać rodzicom i młodzieży bierzmowanej za ofiarę złożoną na remont kościoła w wysokości 1220 zł.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 następna > ostatnia >>

Strona 445 z 459