Ogłoszenia duszpasterskie
XXXIII Niedziela – 17 listopada 2013r. PDF Drukuj
poniedziałek, 18 listopada 2013 07:01

 

1. Decyzją Biskupa Siedleckiego Zbigniewa Kiernikowskiego dziś we wszystkich parafiach Diecezji Siedleckiej odbywa się zbiórka pieniężna do puszek, jako materialne wsparcie poszkodowanym w wyniku tajfunu na Filipinach. Pozyskane środki pomogą w zaspokojeniu ich najpilniejszych potrzeb życiowych. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji poszkodowanych i ludzi niosących im pomoc.


2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z Radą Parafialną w salce katechetycznej w budynku parafialnym.


3. We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie członków Kręgu Biblijnego do sali katechetycznej w budynku parafialnym. Wszystkich pragnących pogłębiać i poznawać Boga w Słowie Bożym serdecznie zapraszamy.


4. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii patronki chórzystów, muzyków, organistów i zespołów wokalno-muzycznych. Z racji wspomnienia św. Cecylii panu organiście i naszemu chórowi oraz pani Magdzie - Dyrygentce życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i sił do pracy, radosnego przeżywania każdej próby i błogosławionych owoców posługi przez śpiewanie na rzecz wspólnoty parafialnej.

 

5. W przyszłą niedzielę 24 listopada obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Tego dnia również zakończy się przeżywany w całym Kościele Rok Wiary.

 

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się niedziela radiowa, będziemy gościć przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Ksiądz wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na Katolickie Radio Podlasie.

 

7. W najbliższą sobotę 23 listopada w kościele parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się II rodzinne czuwanie, którego tematem będzie przygotowanie do Adwentu. Szczegółowy program czuwania zostanie można znaleźć na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. Zapraszamy na to spotkanie rodziny naszej parafii. Ta oddolna inicjatywa ma służyć ożywianiu wiary w rodzinach.

 

8. W zakrystii można nabyć jeszcze Kalendarze Rolnicze w cenie 22 zł oraz ,,Promyczek Dobra” z listopada dla dzieci w cenie 4 zł.

 

9. Bardzo prosimy parafian, aby zwiędłe czy zmarznięte chryzantemy nie wrzucali do silosa, ale zabierali do domu i składali na kompostownik. Chcemy w ten sposób zmniejszyć wydatki na wywózkę śmieci z cmentarza.

 

10. Przypominamy, iż wszystkie intencje oraz ogłoszenia parafialne zamieszczane są na stronie internetowej naszej parafii.

 

11. W każdą niedzielę o godz. 15.15 w kaplicy w Sobiekursku (przed Mszą Świętą o godz. 15.30) śpiewana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie przygotowującej do udziału we Mszy Św.

 

12. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła: bezimienna z Łukówca – 200 zł, bezimienna – 300 zł, bezimienna z Piotrowic – 200 zł, bezimienna z Całowania – 200 zł, bezimienna z Całowania – 1000 zł, bezimienna z Warszawic – 300 zł, bezimienna z Całowania – 3000 zł, bezimienna z Łukówca – 200 zł, Pielak Władysław – Warszawice – 200zł

 

13. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: śp. Henryk Okrasa z Sobień Biskupich. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

 
<< pierwsza < poprzednia 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 następna > ostatnia >>

Strona 304 z 327