Ogłoszenia duszpasterskie
XXXII niedziela zwykła Święto Niepodległości (11.11.2018 r.) PDF Drukuj
sobota, 10 listopada 2018 20:31

1. Dziś 100. rocznica Odzyskania Niepodległości, Zapraszamy do naszej świątyni wszystkich na modlitwę i program patriotyczny:

11.00 Różaniec w intencji Ojczyzny

11.30 Msza św. w intencji Ojczyzny

12.20 Inscenizacja "Pisk Białego Orła" w wykonaniu uczniów szkoły w Warszawicach

13.00 Koncert patriotyczny w wykonaniu chóru i młodzieży

2. Dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła.

3. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe w piątek o 15.30 do kaplicy i w sobotę o 16.30 do kościoła.

4. Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie zaprasza 18 listopada o godz. 13.30 do    Świetlicy Wiejskiej w Dziecinowie na Koncert Laureatów Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.

5. Za tydzień Światowy Dzień Ubogich. Taca przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.

6. W najbliższą niedzielę 18 listopada będą rozprowadzane chlebki miłosierdzia, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie osób potrzebujących z naszej parafii.

Również w najbliższą niedzielę od wolontariuszy Zespołu Caritas będzi można pobrać Torbę Miłosierdzia. Do torby można włożyć żywność z długim terminem ważności oraz środki czystości. Torby z produktami należy zwrócić najpóźniej do niedzieli 2 grudnia. Zebrane produkty zostaną przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii w ramach paczki świątecznej.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie, oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, modlitwa w intencji Ojczyzny, artykuł św. Jan Paweł II dla Niepodległej oraz informacje o akcjach najbliższych PZC.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Tadeusza Zyzda z Radwankowa Szlacheckiego i Elżbietę Okrasa z Warszawy. Prośmy Miłosiernego Boga w ich intencji, wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 265