Ogłoszenia duszpasterskie
XIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 11 września 2021 15:41

XXIV niedziela zwykła (12.09.2021 r.)

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. można będzie złożyć do puszek ofiary na potrzeby cierpiących mieszkańców Afganistanu.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 w kościele spotkanie dla wszystkich czytających słowo Boże oraz śpiewających psalm. Zapraszamy też wszystkich, którzy chcą się włączyć w posługę lektora i psalmisty.

3. Dzisiaj o 14.00 zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Proboszcza.

4. Dzisiaj o 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie Uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej

5. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża św.

6. W sobotę Święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

7. 18 września o godz. 7.00 z kościoła w Mariańskim Porzeczu wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii. Msza św. u grobu św. Stanisława o 14.00. Zapisy w tygodniu w Mariańskim Porzeczu i Sobieniach Jeziorach. Wpisowe 20 zł. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce.

8. 19 września po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Bierzmowanie planowane jest na 29 października o 18.00.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17.00 spotkanie Rady Parafialnej i wszystkich sołtysów.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie dożynek parafialnych. Bóg zapłać sołtysom i radnym oraz wszystkim parafianom za przygotowanie stoisk, wieńców, koszów i stołów z poczęstunkami. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy porządkowaniu placu przed dożynkami i po uroczystości oraz p. Bronisz za wykoszenie placu. Dziękujemy p. Wiesławowi Zawadzkiemu za sponsorowanie zespołu VaBank. Dziękujemy występującym na scenie, Piskorzom, a szczególnie p. dyrektor Annie Moczulskiej za prowadzenie dożynek.

11. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o patronie dzieci i młodzieży.

12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Mateusz Strzeżek, kawaler i Sandra Grażyna Sadowska, panna, oboje z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Mateusz Herubin, kawaler i Katarzyna Beata Szostak, panna, oboje z naszej parafii. Zapowiedź I.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 413