Ogłoszenia duszpasterskie
Wielkanoc 2021 PDF Drukuj
piątek, 02 kwietnia 2021 11:53

 

Wielkanoc (4.04.2021 r.)

1. Msze św. w Wielkanoc: o godz. 6.00, 10.00 w kaplicy i 11.30, a w drugi dzień świąt Msze św. o 8.00, 10.00 w kaplicy i 11.30.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia. Przygotowujemy się do tego święta nowenną do Bożego Miłosierdzia odprawianą codziennie po Mszy św. o 18.00. Ofiary złożone na tacę za tydzień są przeznaczone na dzieła charytatywne naszej diecezji.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia świąt paschalnych:

- ks. Michałowi, służbie kościelnej i liturgicznej, chórowi, lektorom, psałterzystom i wszystkim zaangażowanym w liturgię za przygotowanie Triduum Paschalnego

- ks. Michałowi,  OSP Dziecinów i młodzieży za przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego,

- strażakom z Dziecinowa za adorację przy grobie i udział w procesji.

- wszystkim parafianom za troskę o krzyże i kapliczki przydrożne oraz za dary otrzymane przy poświęceniu pokarmów wielkanocnych

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i wielkanocne rozważania.

5. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego od Koła Gospodyń z Łukówca100 zł i bezimienne 490 zł oraz za ofiary na kościół 600 zł.

5. OSP Łukówiec zaprasza 10 kwietnia w godzinach 9.00-13.00 na akcję krwiodawstwa. W czasie akcji oddawania krwi atrakcje - przejazd wozem strażackim i upominki.

6. Od 1 kwietnia rozpoczął się obowiązkowy, Powszechny Spis Ludności i Mieszkań. Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy. Osoby, które nie mogą się zapisać przez Internet mogą się zgłosić w tej sprawie do Urzędu Gminy lub Miasta. Szczegóły: www. spis.gov.pl

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Agnieszkę Wirtek z Całowania. Módlmy się w jej intencji, zmarłych polecanych w wypominkach, z naszych rodzin i parafian, by Zmartwychwstały Chrystus wprowadził ich do nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8. Wszystkim naszym Gościom i Parafianom składamy wielkanocne życzenia. Niech radość płynąca z faktu zmartwychwstania Chrystusa gości zawsze w Waszych sercach. Zmartwychwstały Pan, który przywraca wiarę i nadzieję niech towarzyszy Wam na drodze waszego życia, dodaje siły i otuchy oraz wypełnia Wasze serca swoją miłością i pokojem. Błogosławieństwo Chrystusa i Jego łaska niech będzie zawsze z Wami. Szczęść Boże

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 390