14-20.03.2022 |
|
|
czwartek, 10 marca 2022 19:43 |
PONIEDZIAŁEK – 14 marca 2022
|
16.00
|
kaplica
|
+Henryka Gac (30 dzień), of. rodzina
|
17.00
|
+Henryka Łysiaka (21 r.), Wita Łysiaka (6 r.), z r. Łysiaków, Rytków, Kabalów, of. Jadwiga Łysiak
|
17.30
|
+Krystynę, Antoniego Kurek, Mariannę, Franciszka Łukasiak, Wiktora, Stefana Kurek,
of. Jerzy i Alicja Łukasiak
|
18.00
|
+Zofię Baracz (3 r.), Romana, Bogdana Baracz, Stanisława, Anastazję Kasprzak, zm. z tych rodzin,
of. Barbara Baracz
|
WTOREK – 15 marca 2022
|
16.30
|
+Zofię Kurek (30 dzień), of. córki
|
17.00
|
+Ludwikę, Władysława, Zofię, Stanisławę Sulków, Janinę, Jana, Stanisławę Skolimowskich,
of. Stanisław Skolimowski
|
17.30
|
+Jolantę Bogucką, of. r. Kielarz i Kowalczyk
|
18.00
|
of. p. Brzózka
|
ŚRODA – 16 marca 2022
|
17.00
|
+rodziców Bronisława (23 r.), Feliksę (5 r.) Cicheckich, of. córka
|
17.30
|
+Stanisława Jagodzińskiego, of. chrześniak Łukasz z narzeczoną Aleksandrą
|
18.00
|
+Szczepana i Jadwigę Siejka, of. brat Adam Siejka z rodziną
|
CZWARTEK – 17 marca 2022
|
17.00
|
+Zbigniewa Cherubina (6 r.) z racji imienin, of. żona Teresa Cherubin
|
17.30
|
of. Dorota Walicka
|
18.00
|
+Szczepana Siejkę, of. r. Serafin
|
PIĄTEK – 18 marca 2022
|
10.30
|
kaplica
|
of. Hanna Wawer
|
12.00
|
+Aleksandra Okrasę, of. KRK z Sobień Biskupich
|
16.30
|
kaplica
|
Droga krzyżowa
|
17.00
|
kaplica
|
+Marię, Władysława Rosłonków, Henrykę, Edwarda Zdunków, Zofię, Jana, Feliksa, Stanisława, Henryka, Stefanię Klimków, zm. dziadków, of. Krystyna Rosłonek
|
18.00
|
Droga krzyżowa
|
18.30
|
+Kazimierę, Józefa Zapaśnik, Elżbietę Zakrzewską, Jana, Cecylię, Zygmunta, Krzysztofa Kurczyńskich, Mariannę Kabala, zr. Zapaśników, Kurków, Kurczyńskich, of. Hanna Kurczyńska
|
SOBOTA 19 marca 2022, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
|
10.30 kaplica
|
+Genowefę, Feliksa, Henryka Kompa, Barbarę Gorzkowską, Helenę, Władysława, Wiktora, Leona, Jadwigę Kasprzak, dziadków Kompów, Kulków, Kasprzaków, Mielcuchów, of. Teresa Kasprzak
|
12.00
|
+Józefę, Jana, Stanisława, Andrzeja, Alinę, Adama, Eugeniusza Molaków, dziadków Molaków, Sulejewskich, dusze w czyśćcu, Krzysztofa Bednarka, sąsiadów, księży i organistów pracujących w parafii,
of. Gabriela Molak
|
17.00
|
kaplica
|
of. Andrzej Szostak
|
17.00
|
kaplica
|
of. Marianna Trajda
|
18.30
|
+Józefę z racji imienin, Jana Grzegrzółka, Zenona, Stanisławę, Feliksę, Kazimierę, Mariana, Annę, Józefa, Mariannę Kowalskich, of. Maria Gajownik
|
NIEDZIELA 20 marca 2022, III Niedziela Wielkiego Postu
|
8.00
|
+Genowefę, Jana Strzeżek, of. rodzina
|
8.00
|
+Henryka, Gabrielę z racji imienin, Stanisława (6 r.), , babcie, dziadków, z r. Całków, Małkowskich, Krasuskich, Krasnodębskich, Długaszków, księży pracujących w parafii, dusze w czyśćcu, of. Zdzisław Całka
|
10.00
|
kaplica
|
Dziękczynno błagalna w 50 r. urodzin Marzeny, Haliny i Adama z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów oraz ich rodzin
|
11.30
|
of. Jolanta Chojka
|
11.30
|
of. Katarzyna Żelazo
|
15.30
kaplica
|
do Miłosierdzia Bożego +Władysława Lewandowskiego (r.), Feliksę Lewandowską, dziadków Szostaków. Lewandowskich, Zofię Skiba, zm. z tych rodzin, of. Maria Sadowska
|
17.00
|
+Zuzannę Fic (7 r.), Wacława, Wiesława Fic, Tadeusza, Stefanie, Juliana, Amelię, Wiesławę, Zygmunta, Janusza, Kazimierza Zyzdów, zr. Ficów, Zyzdów, Kurzębów, Geblów, of. Jadwiga Zyzda
|
|
|