XXIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 23 września 2017 14:54

XXIV niedziela zwykła (17.09.2017 r.)

1. Dziś o 11.30 rozpoczną się się dożynki parafialne połączone z Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza. Zapraszamy wszystkich parafian i gości.

2. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Ofiary złożone na tacę przeznaczymy na potrzeby seminarium.

3. Prosimy o warzywa i owoce dla naszego seminarium. Prosimy je składać w magazynie przy garażu.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkania dzieci klas trzecich i ich rodziców.

5. W dniach 30.09-01.10 organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Warmińskiego i Gierłoża. Koszt 210 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii do środy.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i program dożynek.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Kamil Patryk Poszytek kawaler z Garwolina, parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie i Wioletta Sylwia Kurek, panna z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Marcin Osęka, kawaler z Dziecinowa, parafii tutejszej i Monika Izdebska, panna z Warszawy, parafii św. Feliksa w Warszawie. Zapowiedź II.

- Sławomir Kobus, stanu wolnego z Woli Duckiej, parafii Ostrów i Agnieszka Jankowska, panna z Warszówki, parafii tutejszej. Zapowiedź I.