II niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 22 kwietnia 2017 11:34

II Niedziela Wielkanocna (23.04.2017 r.)

1. W czwartek o 16.00 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

2. Przed kościołem możemy złożyć ofiary do puszek na poszkodowanych w wojnie mieszkańców Syrii.

3. Bóg zapłać ks. Michałowi, naszej młodzieży KSM oraz zespołowi wokalnemu z Sobiekurska za przygotowanie i prowadzenie dekanalnego spotkania młodzieży.

4. W piątek o 5.00 z parkingu przy kościele wyjazd na pielgrzymkę szlakiem św. Jana Pawła II. Prosimy o odebranie karty informacyjnej w zakrystii i dokonanie wpłaty.

5. W piątek o 19.30 zapraszamy na spotkanie KSM-u.

6. 13 maja organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium w Górkach na obchody jubileuszu objawień fatimskich. Zapisy w zakrystii do 1 maja

7. Gratulujemy naszym parafiankom Laurze Burkowskiej za udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady o św. Faustynie i Weronice Grzegrzółka za udział w finale Diecezjalnej Olimpiady z Ewangelii św. Mateusza.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, rozważania o miłosierdziu.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Daniel Młodziankowski, kawaler z Celestynowa, parafii Celestynów i Ewa Katarzyna Duluk, panna z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Dominik Wargocki, kawaler z Otwocka, parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku i Monika Patrycja Jałocha, panna z Łukówca, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Maciej Hawryluk, kawaler z Dziecinowa, parafii tutejszej i Ilona Jałocha, panna z Sobień Jezior, parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach Jeziorach. Zapowiedź III.