Spotkanie młodych PDF Drukuj
piątek, 14 października 2016 21:06

8 października odbyło się spotkanie KSM- u i ministrantów naszej parafii. Na to spotkanie przybyli zaproszeni młodzi KSM-owicze z parafii Krzesk wraz ze swoim asystentem ks. Pawłem Wojdatem. Spotkanie młodych rozpoczęło się wspólnym ogniskiem, przygotowanym przez opiekuna ministrantów i Ksm-owiczów ks. Michała Celeja.

 

Na spotkaniu gościł także ks. proboszcz. Po wspólnym biesiadowaniu przy ognisku odbył się mecz piłki nożnej. Okazało się, że nie tylko chłopaki kopią w piłkę, ale również dziewczyny dzielnie radzą sobie na boisku. O 17.00 młodzi zebrali się n w kościele, by uczestniczyć w Eucharystii i nabożeństwie różańcowym, a po Mszy św. odbyło się spotkanie przy herbatce i ciastku w salce przy plebanii. Młodzi umówili się już na dyskotekę w Warszawicach.