XXIX niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 14 października 2016 21:03

1. Zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie o godzinie 17.00.

2. Dzisiaj w całej Polsce odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w Eucharystii i przystępujących do Komunii św. Prosimy pojedynczo wychodzić z kościoła, by umożliwić liczenia.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie kółkami różańcowymi.

4. . Spotkanie KSM-u w piątek o 18.00. Zapraszamy wszystkich młodych naszej parafii.

5. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w sobotę o 16.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

7. Za tydzień niedziela misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona będzie na misje.

8. Od przyszłej niedzieli KSM naszej parafii będzie rozprowadzał znicze.

9. Prosimy o porządkowanie cmentarza przed uroczystością Wszystkich Świętych. Przygotujmy się także duchowo do tych świąt przez skorzystanie z sakramentu pokuty. Możemy już zabrać z sobą kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie, podanie adresu i miejsca czytania wypominek (w kościele lub w kaplicy)

10. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie. W dzisiejszym numerze m.in. o ks. Jerzym Popiełuszko, o bólu, który nie umiera, o lekarstwie na choroby, o lęku przed definicją i inne artykuły.

11. Od dzisiejszej niedzieli wydawany jest biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie umieszczone są ogłoszenia i intencje na najbliższy tydzień oraz wydarzenia z życia parafii. Możemy już dziś zabrać biuletyn do naszych domów.

12. Zmarł +Marian Wojtczuk, ojciec ks. Romana, poprzedniego proboszcza tej parafii. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 17 października o godz. 10.00 w kościele parafialnym p.w. Jana Chrzciciela w Hadynowie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.