19 Niedziela Zwykła, 07.08.2016. PDF Drukuj
wtorek, 09 sierpnia 2016 14:40

1. W sobotę, 13 sierpnia, po mszy o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie. Różaniec ofiarujemy w intencji pokoju na świecie i pielgrzymów. Serdecznie zapraszamy na tę modlitwę.

2. W niedzielę 14 sierpnia obchodzimy dzień modlitewnej pamięci za poległych w obozach zagłady, w więzieniach i łagrach.

3. We wtorek obchodzimy liturgiczne święto św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/, dziewicy, męczennicy, patronki Europy.

4. Główny odpust w sanktuarium kodeńskim ku czci Wniebowzięcia NMP w najbliższą niedzielę i poniedziałek(14-15 sierpnia). Szczegółowy program znajduje się na tablicy przed kościołem.

5. Siedlecka Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Sanktuarium Maryjnego w Leśnej Podlaskiej w dniach 27 -28 sierpnia 2016 roku.

6. Serdeczne podziękowania kierujemy do mieszkańców Piotrowic za życzliwe przyjęcie pielgrzymów Diecezji Łomżyńskiej. Bóg zapłać także za postawiony nowy krzyż.

7. W tym tygodniu odeszła do wieczności śp. Janina Augustyniak z Piotrowic. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…