I komunia PDF Drukuj
środa, 12 czerwca 2013 22:00

Dnia 3 maja 2013 roku podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez księdza dziekana Tadeusza Wasiluka o godzinie 10.00 dzieci z klas II ze Szkoły Podstawowej w Warszawicach i Sobiekurska po raz pierwszy przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.

 

Przygotowania trwały cały rok pod okiem Ks. Sławomira Pękały i Pani Małgorzaty Felczyńskiej –katechetki ze szkoły w Warszawicach. Pierwsza spowiedź dla drugoklasistów oraz ich rodziców i bliskich odbyła się 2 maja w godzinach 16.30 – 17.00. Życzymy wszystkim dzieciom, by Jezus był dla nich największym skarbem oraz przyjacielem, który nigdy nie zawiedzie, a także by od dziś jak najczęściej posilały się Chlebem Chrystusa, który daje życie wieczne.

/KR/

Zdjęcia z uroczystości dostępne są w galerii.