32 Niedziela Zwykła, 08.11.2015. PDF Drukuj
poniedziałek, 09 listopada 2015 10:33

Dzisiaj z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, po Mszy św. o godz. 11.30 zostanie wykonane przez uczniów klas 4 – 6 Publicznej Szkoły Podstawowej w Warszawicach przedstawienie patriotyczne pt. : „Pisk Białego Orła”. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Po przedstawieniu różaniec wspominkowy.

W środę 11 listopada, obchodzimy narodowe Święto Niepodległości. Otoczmy naszą modlitwą tych, którzy oddali życie za wolność Polski i tych, którzy kształtują jej współczesność. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana w kościele o godz. 12.00, w kaplicy w Sobiekursku o godz. 16.00.

Chrzest dzieci w tym miesiącu odbędzie się za tydzień o godz. 11.30. W sobotę, 14 listopada o godz. 17.30 sporządzenie aktu chrztu.

Za tydzień Niedziela Synodalna.

W następną niedzielę pisemny egzamin z pierwszej części katechizmu dla kandydatów do bierzmowania – godz. 15.00.

Zbiórka z ministrantami w kościele w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Zapraszamy także nowych kandydatów.

Przez miesiąc listopad będzie odmawiany różaniec wspominkowy w kościele;

w kaplicy w każdy piątek listopada o godz. 18.00.
Parafialny Zespół Caritas zachęca do wzięcia udziału w akcji polegającej na przekazaniu ubrań rodzinom potrzebującym. Jeśli w Twoim domu są ubrania, obuwie, z których Twoje dziecko wyrosło, zamiast wrzucać do kontenera, przynieś do kancelarii parafialnej lub do kaplicy. Wolontariusze przekażą odzież rodzinom z naszej parafii. Prosimy, aby przekazywane dary były czyste i nie zniszczone oraz zapakowane w foliowe worki.