19 Niedziela zwykła, 09.08.2015. PDF Drukuj
sobota, 08 sierpnia 2015 20:46

1. W czwartek, 13 sierpnia, po mszy o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Różaniec ofiarujemy w intencji pokoju na świecie i pielgrzymów. Bardzo serdecznie zapraszamy parafian na tę modlitwę.

2. W piątek, 14 sierpnia, we wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego obchodzimy dzień modlitewnej pamięci za poległych w obozach zagłady, w więzieniach i łagrach.

3. W sobotę, 15 sierpnia, obchodzimy doroczną uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Porządek Mszy Św. taki, jak w każdą niedzielę. Podczas każdej mszy odbędzie się błogosławieństwo ziół, zbóż i kwiatów. W tym dniu wypada odpust w Goźlinie.

4. W sobotę i niedzielę (15,16 sierpnia), podczas Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się chrzest dzieci. Spotkanie z rodzicami i chrzestnymi oraz spisywanie aktów chrztu w piątek po Mszy o godz. 18.00. Przed i w czasie Mszy Św. będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

5. Główny odpust w sanktuarium kodeńskim ku czci Wniebowzięcia NMP w najbliższy piątek i sobotę (14-15 sierpnia). Szczegółowy program znajduje się na tablicy przed kościołem.

6. Siedlecka Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Maryjnego w Leśnej Podlaskiej w dniach 29 -30 sierpnia 2015 roku. Organizowany jest wyjazd. Zapisy w zakrystii.

7. Serdeczne podziękowania kierujemy do mieszkańców Piotrowic za bardzo życzliwe przyjęcie pielgrzymów Diecezji Łomżyńskiej.

8. W tym tygodniu do wieczności odszedł + Jan Wawer z Łukówca
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…