18 Niedziela zwykła, 26.07.2015. PDF Drukuj
sobota, 01 sierpnia 2015 21:39

1.     1. Dziś po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2.    2.  Łączymy się w sposób duchowy z pątnikami, którzy uczestniczą w tegorocznej Pieszej Pielgrzymce Podlaskie na Jasną Górę. Zachęcamy również wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć fizycznie w pieszej pielgrzymce (szczególnie osoby starsze i chore) do udziału w duchowym pielgrzymowaniu. Karty duchowego uczestnictwa są jeszcze dostępne. Pielgrzymów duchowych zapraszamy na msze św. wieczorowe o godz. 18.00.

3.    3.  Wzorem lat ubiegłych Piesza Pielgrzymka Łomżyńska będzie przechodzić przez  teren naszej parafii, zatrzymując się na nocleg w Piotrowicach  z 5/6 sierpnia. Przybycie pielgrzymów zaplanowane jest na g. 16.15,
a sprawowanie Eucharystii o g. 19.00 na placu przy remizie strażackiej. Prosimy mieszkańców Piotrowic  o życzliwe przyjęcie pielgrzymów.

4.    4. W czwartek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w naszej parafii tego dnia będą odprawiane o godz. 18.00 w kościele i o 19.00 w kaplicy. Serdecznie zapraszamy.

5.     5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. wieczornej.

6.     6. Przyjmowanie bagażu pielgrzymkowego dziś od godz. 14.00. Przyjmujemy również zapisy na pielgrzymkę.

7.    7. Zapowiedzi.