Ogłoszenia Parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła - 16 listopada 2014r. PDF Drukuj
sobota, 15 listopada 2014 15:50

1.    Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży, które będą obchodzone w 2016 r. w Krakowie.

2.    Dzisiejsza niedziela jest niedzielą synodalną. Zapraszamy w następną sobotę Parafialny zespół synodalny na katechezę nt. „Proklamacja Słowa Bożego we wspólnocie kościoła”. Spotkanie odbędzie się w sali katechetycznej o godz. 17.30.

3.    We wtorek na godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie członków Kręgu Biblijnego do sali katechetycznej.

4.    W sobotę, 22 listopada, obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów i zespołów wokalno-muzycznych. Z racji wspomnienia św. Cecylii p. organiście i naszemu chórowi życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i sił do pracy, radosnego przeżywania każdej próby i błogosławionych owoców posługi przez śpiewanie na rzecz wspólnoty parafialnej.

5.    W przyszłą niedzielę, 23 listopada, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa. Natomiast po Mszy św. wieczorowej o godz. 17.00 odbędzie się wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Rozpoczynamy w naszej parafii comiesięczną adorację. Jest to dla nas okazja do osobistej modlitwy oraz korzystania z sakramentu pokuty. Od godz. 19.15 rozpocznie się adoracja wspólna ze śpiewem i modlitwą uwielbienia. Zachęcamy, by korzystać z tego daru, jakim jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    22 listopada, w sobotę, w kościele w Sobieniach Jeziorach odbędzie się dekanalne spotkanie młodzieży, od godz. 16.00 do 21.00. Tematem przewodnim będzie odpowiedzialność. Przybędą także osoby, które dadzą świadectwo uwolnienia z grzechu alkoholizmu. Zapraszamy na to spotkanie ludzi młodych, szczególnie członków KSM-u oraz kandydatów do bierzmowania.

7.    W zakrystii można nabyć jeszcze Kalendarze Rolnicze w cenie 22 zł.