XXXII Niedziela Zwykła - 9 listopada 2014r. PDF Drukuj
sobota, 08 listopada 2014 16:07

1.    W dzisiejszą niedzielę po raz szósty będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła w Syrii.

2.    We wtorek, 11 listopada, obchodzimy narodowe Święto Niepodległości. Otoczmy naszą modlitwą tych, którzy oddali życie za wolność Polski i tych, którzy kształtują jej współczesność. Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana w kaplicy w Sobiekursku o godz. 16.00.

3.    Chrzest dzieci w tym miesiącu odbędzie się 16 listopada o godz. 11.30. W sobotę, 15 listopada o godz. 17.30 konferencja i sporządzenie aktu chrztu.

4.    W następną niedzielę taca jest przeznaczona na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 r.

5.    We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego do Sali katechetycznej w budynku parafialnym.

6.    Przez miesiąc listopad będą czytane wypominki i odprawiana Msza św.:
w kaplicy w każdy piątek o godz. 10.00. Czytanie wypominek od godz. 9.15.
w kościele w każdą sobotę o godz. 10.00. Czytanie wypominek od godz. 9.15.

7.    W zakrystii można nabyć jeszcze Kalendarze Rolników na 2015 r. w cenie 22 zł oraz ,,Promyczek Dobra” dla dzieci z listopada w cenie 4 zł.

8.    W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Stanisława Kasprzak z Warszówki.