XX Niedziela Zwykła 17.08.2014r. PDF Drukuj
środa, 20 sierpnia 2014 20:52

1. Zapowiedzi:
•    Mariusz Czułba kawaler z Łukówca par. tutejszej i Sylwia Ewa Stasiewska panna z Warszawy par. MB Częstochowskiej – zapowiedź druga
•    Maciej Mądry kawaler z Starowoli par. Parysów i Sylwia Jagodzińska panna z Dziecinowa par. tutejszej – zapowiedź druga
•    Michał Osuch kawaler z Piotrowic par. tutejszej i Magdalena Urbańska panna z Góry Kalwarii par. Niepokalanego Poczęcia NMP – zapowiedź pierwsza

2. Wraz z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży organizujemy „Wakacje z Bogiem” dla dzieci szkół podstawowych. Odbędą się one w sobotę 23 sierpnia. Rozpoczną się Mszą Św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym. W programie przewidziano różne gry i zabawy dla dzieci oraz ognisko. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.

3. W następną niedzielę o godz. 14.00 w Piotrowicach będzie sprawowana Msza Św. rozpoczynająca dożynki gminne.