XIII Niedziela Zwykła – 29.06.2014r. PDF Drukuj
poniedziałek, 30 czerwca 2014 19:27

1. Zapowiedzi:
•    Mariusz Przemysław Domański kawaler z Dziecinowa i Marta Hińcza panna z Dziecinowa oboje par. tutejszej – zapowiedź druga
•     Łukasz Wawrzyniec Hass kawaler z Legnicy par. św. Jacka i Lidia Teresa Herubin panna z Łukówca par. tutejszej – zapowiedź druga

2. Rozpoczęły się wakacje. Jak przeżywamy ten czas? Warto uczynić postanowienia wakacyjne, aby uczestniczyć w niedzielnej Mszy Św. gdziekolwiek będziemy. Nie zapominajmy, że nie ma wakacji od Pana Boga. Czas letni jest okazją do pogłębienia wiary – przez piękno świata przemawia do nas sam Stwórca.

3. We wtorek na godz. 19.30 do sali katechetycznej zapraszamy na spotkanie członków Kręgu Biblijnego.

4. W środę obchodzimy Diecezjalny Dzień Chorego w Kodniu. Program uroczystości kodeńskich umieszczony jest na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy parafian do udziału.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela Miesiąca.
-   W Pierwszy Czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
-   W Pierwszy Piątek Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele o godz. 18.00, zaś w kaplicy o 19.00. spowiedź pół godziny wcześniej.
-   W Pierwszą Sobotę Miesiąca Msza Św. o godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP przed Mszą Św.
-   W Pierwszą Niedzielę Miesiąca po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

6. W przyszłą niedzielę 6 lipca w naszej parafii będziemy gościć przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego z Siedlec, który wygłosił do nas Słowo Boże i zbierze ofiary na potrzeby Seminarium. Dzień ten jest też czasem modlitwy o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

7. Jest organizowany letni 5-dniowy wyjazd w góry dla dzieci z naszej parafii do Zakopanego w dniach 13-18 lipca. W ramach wyjazdu będą m.in. górskie wędrówki, zwiedzanie Zakopanego i Wieliczki, spływ Dunajcem. Zapisy trwają do 7 lipca. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń lub w zakrystii można wziąć kartkę informacyjną.

8. Jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Częstochowy 13 lipca (niedziela) na ogólnopolskie spotkanie sympatyków i przyjaciół Radia Maryja. Koszt wyjazdu 55zł. autokar wyjedzie z Kołbieli o 4.30 i zabierze chętnych z naszej parafii. Zapisy u p. Krystyny Rosłonek. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń i w zakładce "Wyjazdy i pielgrzymki".