XXV niedziela zykła PDF Drukuj
sobota, 23 września 2023 09:26

XXV niedziela zwykła (24.09.2023 r.)

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą w dni zwykłe o 17.30, a w niedziele po sumie. W kaplicy różaniec codziennie o 17.00, a w niedziele o 9.20. Gromadźmy się na tej modlitwie w świątyni i rodzinnych domach.

2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o 17.00, które poprowadzi Zespół Wokalny z Sobiekurska.

3. W przyszłą niedzielę o 11.30 Msza św., poświęcenie różańców i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

4. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. w kaplicy o 15.30.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół z racji dożynek z Dziecinowa 300 zł i z Całowania 300 zł.

6. Zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy+ Andrzeja Roickiego i Stanisława Zdzisława Stawikowskiego z Dziecinowa oraz Joannę Witkowską z Warszawic. . Prośmy w ich intencji, zmarłych z naszych rodzin, parafian i kapłanów. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.