XIX niedziela zwykła PDF Drukuj
niedziela, 13 sierpnia 2023 19:24

XIX niedziela zwykła (13.08.2023 r.)

1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to święto nakazane i mamy obowiązek uczestnictwa w Eucharystii.

2. 26 sierpnia (sobota) organizowana jest pielgrzymka KŻR do Leśnej Podlaskiej. Zachęcamy wszystkich, nie tylko członków żywego różańca do udziału w pielgrzymce. Autokar wyjedzie z Łukówca o godz. 5.30 i będzie zabierał pielgrzymów z całej parafii. Zapisy do 20 sierpnia u zelatorów i p. Krystyny tel. 602 669 299.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Tomasz Urbański, kawaler i Marta Gajownik, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Rafał Woźniak, kawaler z parafii tutejszej i Weronika Sosnowska, panna z Parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź II.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o Matce Bożej Zielnej.