XVIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 05 sierpnia 2023 09:10

XVIII niedziela zwykła (06.08.2023 r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja wokół kościoła.

2. 26 sierpnia (sobota) organizowana jest pielgrzymka KŻR do Leśnej Podlaskiej. Zachęcamy wszystkich, nie tylko członków żywego różańca do udziału w pielgrzymce. Autokar wyjedzie z Łukówca o godz. 5.30 i będzie zabierał pielgrzymów z całej parafii. Zapisy do 20 sierpnia u zelatorów i p. Krystyny tel. 602 669 299.

3. Bóg zapłać parafianom z Piotrowic i wszystkim rodzinom z innych miejscowości za życzliwe i gościnne jak zawsze przyjęcie pielgrzymów diecezji łomżyńskiej.

4. 3 września planowane są dożynki parafialne. Prosimy o przygotowanie z każdej wioski wieńca lub kosza dożynkowego oraz stołu dożynkowego.

5. Bóg zapłać strażakom z OSP Dziecinów za ustawienie ołtarza bocznego.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adrian Sławiński, stanu wolnego z parafii tutejszej i Agata Choim, stanu wolnego z parafii Goźlin. Zapowiedź II

-Dominik Kurek, kawaler z parafii tutejszej i Izabela Abramek, panna z Parafii św. Wojciecha w Wiązownej. Zapowiedź II.

-Tomasz Urbański, kawaler i Marta Gajownik, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I.

- Rafał Woźniak, kawaler z parafii tutejszej i Weronika Sosnowska, panna z Parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź I.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o pielgrzymce różańcowej do Leśnej Podlaskiej.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Danutę Kochańską z Całowania i Stanisława Kwiatkowskiego z Dziecinowa. Prośmy w ich intencji, zm. z naszych rodzin, parafian i kapłanów: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.