XV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 22 lipca 2023 09:57

Ogłoszenia XV niedziela zwykła (16.07.2023 r

1. 25 lipca obchodzimy święto patronalne kierowców z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców odbędzie się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Z tej racji będziemy mogli wesprzeć działalność misjonarzy składając ofiary do puszek.

2. Już wkrótce wyruszy na pątniczy szlak Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Zachęcamy wszystkich do pielgrzymowania, a tych którzy nie mogą fizycznie pielgrzymować zachęcamy do podjęcia pielgrzymki duchowej. Karty duchowego uczestnictwa zawierające informacje o pielgrzymowaniu duchowym wyłożone są na stoliku za ławkami.

3. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o zachowaniu na drodze.