XIII niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 30 czerwca 2023 21:20

XIII niedziela zwykła (02.07.2023 r.)

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja wokół kościoła.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. możemy złożyć ofiary do puszek na świętopietrze, a w przyszłą niedzielę na KUL.

3. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca- o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź, nabożeństwo wotywne, o 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach

4. W środę 38 osób naszej parafii przyjęło sakrament bierzmowania. Życzymy bierzmowanym, by byli mężnymi świadkami wiary. Bóg zapłać ks. Marcinowi za trud przygotowania młodzieży do tego sakramentu. Dziękujemy młodzieży i rodzicom za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół 900 zł.

5. W przyszłą niedzielę o 11.30 Msza św. w intencji ks. kan. Tadeusza Wasiluka z okazji 50 r. święceń kapłańskich.

6. Bóg zapłać za ofiarę bezimienną na kościół 100 zł.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym. Bóg zapłać służbie liturgicznej, kościelnej, chórowi oraz wszystkim niosącym chorągwie i feretrony oraz dziewczynkom sypiącym kwiaty. Dziękujemy za dary na stół odpustowy.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł: „Jak się ubrać do kościoła”.