Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego PDF Drukuj
piątek, 15 kwietnia 2022 16:10

Niedziela Wielkanocna (17.04.2022 r.)

1. Msze św. w Wielkanoc: o godz. 6.00, 10.00 w kaplicy i 11.30.

2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. o 8.00, 10.00 w kaplicy i 11.30.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia świąt paschalnych:

- ks. Marcinowi, służbie kościelnej, chórowi, ministrantom, lektorom, psałterzystom, i wszystkim zaangażowanym w liturgię za przygotowanie Triduum Paschalnego oraz Zespołowi wokalnemu z Sobiekurska za prowadzenie drogi krzyżowej

- parafianom i OSP Dziecinów za przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego,

- strażakom z Dziecinowa i Łukówca za adorację przy grobie i udział w procesji

- wszystkim parafianom za troskę o krzyże i kapliczki przydrożne oraz za dary otrzymane przy poświęceniu pokarmów wielkanocnych

4. Zapraszamy w piątek o 18.00 na nabożeństwo do św. Rity.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia. Przygotowujemy się do tego święta nowenną do Bożego Miłosierdzia, która jest odprawiana codziennie po Mszy św. o 18.00. Ofiary złożone na tacę za tydzień są przeznaczone na dzieła charytatywne naszej diecezji.

6. Za tydzień o 11.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji wszystkich chorych parafian, których odwiedziliśmy przed świętami.

7. W przyszłą niedzielę o 17.00 Msza św. i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o zmartwychwstaniu.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jarosław Kapusta, kawaler z Parafii św. Floriana w Brwinowie i Karolina Grzęda, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Warszawicach,
Nr konta 70 1240 2728 1111 0010 8369 0519

Ks. Krzysztof - proboszcz – 606 432 545; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ks. Marcin – wikariusz – 504 295 460; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pole tekstowe: Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Warszawicach, Nr konta 70 1240 2728 1111 0010 8369 0519Ks. Krzysztof - proboszcz – 606 432 545;
 var prefix = 'mailto:';
 var suffix = '';
 var attribs = '';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy96847 = 'walekkrzysio' + '@';
 addy96847 = addy96847 + 'wp' + '.' + 'plKs';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + addy96847 + suffix + '\'' + attribs + '>' );
 document.write( addy96847 );
 document.write( '<\/a>' );
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 </script>. Marcin – wikariusz – 504 295 460;
 var prefix = 'mailto:';
 var suffix = '';
 var attribs = '';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy70204 = 'dudekmarcin' + '@';
 addy70204 = addy70204 + 'interia' + '.' + 'pl';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + addy70204 + suffix + '\'' + attribs + '>' );
 document.write( addy70204 );
 document.write( '<\/a>' );
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 //-->
 </script>10. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Janusza Felczyńskiego z Warszawic, Leszka Kociszewskiego pochodzącego z Warszówki i Marka Kasperskiego z Radwankowa Szlacheckiego. Prośmy w jego intencji, zmarłych z naszych rodzin, parafian i kapłanów. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.