XV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 10 lipca 2021 14:28

XV niedziela zwykła. (11.07.2021 r.)

1. 18 lipca organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa. W programie: Misterium Męki Pańskiej, panorama, zwiedzanie muzeum św. Maksymiliana i kaplicy adoracji, Żelazowa Wola. Zapisy pod nr telefonu 697191017 oraz 504540872. Wyjazd z Łukówca o 7.00 przez poszczególne miejscowości. Koszt uzależniony od liczby uczestników.

2. Dzisiaj, po Mszy świętej wieczorowej, o godz. 18.00 spotkanie z Radą parafialną i sołtysami w sprawie dożynek. Zapraszamy

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Łukasz Tarach, kawaler z parafii św. Izydora w Ostrówku i Sylwia Skoczek, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Rafał Chmielewski, kawaler z Parafii św. Floriana w Mogielnicy i Dominika Sobczak, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł: Czym jest szkaplerz?