XV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 11 lipca 2020 20:37

XV niedziela zwykła (12.07.2020 r.)

1. W tym roku ze względu na pandemie pielgrzymi z diecezji Łomżyńskiej nie zatrzymają się na poczęstunek i nocleg. O szczegółach możemy przeczytać w liście przewodnika Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej, który jest umieszczony w biuletynie.

2. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, artykuł Obowiązki wobec Ojczyzny. W zakrystii do nabycia nowy numer Promyczka Dobra.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adrian Masny, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Magdalena Szewczyk, panna z parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź II

- Andrzej Humeniuk, kawaler z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie i Anna Przybysz, panna z naszej parafii. Zapowiedź II

4. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Grzegorza Borowskiego z Warszawic. Módlmy się o wieczny pokój dla niego, naszych parafian i zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.