XIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 04 lipca 2020 20:14

XIV niedziela zwykła (05.07.2020 r.)

1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja wokół kościoła z racji I niedzieli miesiąca.

2. Bóg zapłać mieszkańcom Łukówca i Górek Całowańskich za ofiarę z racji poświęcenia pól 454 zł.

3. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, rozważania o św. Benedykcie – patronie Europy.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adrian Masny, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Magdalena Szewczyk, panna z parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź I

- Andrzej Humeniuk, kawaler z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie i Anna Przybysz, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Eugeniusza Tolaka z Dziecinowa, Romana Chodasa z Warszówki, Reginę Prudzińską z Całowania i Stanisława Molaka z Warszawic. Módlmy się o wieczny pokój dla nich, naszych parafian i zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.