Różaniec do granic PDF Drukuj
sobota, 28 września 2019 22:02

Sobota 5 października 2019 r – przed świętem Matki Bożej Różańcowej

 

Różaniec do granic w parafii – od godz. 10.00 do godz.14.00.

 

Będą modlić się grupy parafialne w naszym kościele nieustanną modlitwą różańcową w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek z naszej parafii według następującego porządku:

 

Lp.

godzina

wioska

Grupa prowadząca

Część różańca

1

10.00

Całowanie

 

Tajemnice radosne

2

10.30

Dziecinów

 

Tajemnice światła

3

11.00

Łukówiec

 

Tajemnice bolesne

4

11.30

Piotrowice

 

Tajemnice chwalebne

5

12.00

Radwanków

 

Tajemnice radosne

6

12.30

Sobiekursk

 

Tajemnice światła

7

13.00

Sobienie Biskupie

 

Tajemnice bolesne

8

13.30

Warszawice

 

Tajemnice chwalebne

9

14.00

Warszówka

 

Tajemnice radosne

W czasie przeznaczonym na modlitwę za mieszkańców danej wioski, zapraszamy do udziału w modlitwie według powyższego harmonogramu. Chcemy, by każdy parafianin miał poczucie, że w konkretnej godzinie Kościół modli się za niego. Na kartkach możemy wcześniej podać konkretne intencje, w których będziemy się modlić. Nawiązując do wydarzenia „Różaniec bez granic” będziemy się modlić również w intencji Ojczyzny, o zachowanie młodego pokolenia w wierze ojców, o uchronienie przed demoralizacją. Będziemy prosić Matkę Najświętszą o dar odrodzenia Polski – a pamiętać należy, ze Polska zaczyna się w naszych rodzinach, parafiach, wioskach i miastach.