XXV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 21 września 2019 20:55

XXV niedziela zwykła (22.09.2019 r.)

1. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania codziennie o 18.30na Mszę św., nowennę do Ducha św. i próbę przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Egzamin kurialny dla kandydatów jutro o 15.00. Bierzmowanie w piątek o 16.00.

2. W piątek (27 września) odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna ks. Bpa Kazimierza Gurdy. Program wizytacji:

12.00 wizyta w szkole w Sobiekursku

13.00 wizyta w szkole w Warszawicach

15.00 modlitwa na cmentarzu

16.00 Eucharystia z udzieleniem sakramentu bierzmowania

17.30 spotkanie z grupami parafialnymi

17.45 spotkanie z radą parafialną

Zgromadźmy się wszyscy na cmentarzu i na Eucharystii o 16.00 a także na spotkaniu grup i rady parafialnej.

3. W poniedziałek o 20.00 próba scholi młodzieżowej, w sobotę o 10.00 zapraszamy do salki parafialnej wszystkie dzieci na próbę scholi, a o 11.00 spotkanie z kandydatami na ministrantów.

4. W piątek o 19.00 spotkanie KSM. Zapraszamy młodzież od klasy 6, która chciałaby zaangażować się w działalność młodzieżową naszej parafii.

5. Bóg zapłać za owoce i warzywa dla naszego seminarium. Dziękujemy p. Andrzejowi Cherubinowi za transport do seminarium.

6. 3.10 od godziny 8.00 w przychodni w Sobiekursku odbędą się badania USG Doppler, przepływów szyjnych i kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc i stawów oraz echo serca. Koszt jednego badania 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Św. Michał jest patronem ks. Michała. Zapraszamy na Mszę św. o 11.30 w intencji solenizanta.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o wizytacji kanonicznej z programem.

9. Zapowiedzi przedślubne umieszczone są w biuletynie parafialnym i na tablicy ogłoszeń.

10. W tym tygodniu zmarła +Sławomir Wojdyga i Andrzej Frelko z Dziecinowa, Jan Jobda z Piotrowic i Gabriela Całka z Warszawic. Prośmy w ich intencji oraz naszych bliskich zmarłych i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.