XXVIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 13 października 2018 20:13

XXVIII niedziela zwykła (14.10.2018 r.)

1. Dziękujemy alumnowi naszego seminarium za wygłoszenie słowa Bożego i modlitwę.

2. Po Mszy św. możemy złożyć ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Dziś o 11.30 Msza św. i spotkanie z dziećmi klas trzecich i ich rodzicami.

4. Zapraszamy na modlitwę różańcową do kościoła w niedziele po Mszy św. o 11.30, a w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00 oraz do kaplicy w niedziele o 9.20, a w dni zwykłe o 17.00.

5. W czwartek Święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia i naszego p. organisty. Zapraszamy w czwartek o 18.00 na Mszę św. w intencji p. Łukasza.

6. W sobotę o 11.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania oraz o 12.00 spotkanie z kandydatami na ministrantów.

7. Za tydzień po każdej Mszy św. możemy nabyć znicze od młodzieży KSM. Ofiary przeznaczone są na działalność naszej młodzieży.

8. W przyszłą niedzielę o 11:30 przyjęcie sióstr z Warszawic do Koła Żywego Różańca, a po mszy św. spotkanie z KR oraz z Kołem Różaniec Rodziców za dzieci, zachęcamy rodziców do podjęcia tej modlitwy zapisy w zakrystii i kancelarii.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na misje.

10. Możemy już zabrać z sobą kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie, podanie adresu i miejsca czytania wypominek (w kościele lub w kaplicy). Wypełnione kartki wypominkowe prosimy przynieść do zakrystii lub kancelarii.

11. Bóg zapłać za warzywa i owoce dla seminarium. Warzywa i owoce możemy składać w stodole przy plebanii jeszcze w dniu jutrzejszym.

12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Marcin Tolak, kawaler z naszej parafii i Olga Stanieta, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

13. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz rozważania o modlitwie za zmarłych. W zakrystii do odebrania Promyczek Dobra.

14. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Wita Strzeżysza z Całowania i Irenę Rotyńską z Katowic. Prośmy w ich intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.