XXV niedziela zwykła (23.09.2018r) PDF Drukuj
sobota, 22 września 2018 19:30

XXV niedziela zwykła (23.09.2018 r.)

1. W poniedziałek o 20.00 próba scholi młodzieżowej, w piątek o 18.30 spotkanie KSM-u. w piątek o 20.00 próba chóru parafialnego, w sobotę o 10.00 schola dziecięca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na te spotkania.

2. W sobotę Święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Św. Michał jest patronem naszego ks. Wikariusza. Zapraszam wszystkich w przyszłą niedzielę o 11.30 na Eucharystię w intencji solenizanta.

3. W przyszłą niedzielę o 11.30 zapraszamy dzieci klas III. W czasie eucharystii odbędzie się poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci.

4. Zachęcamy wszystkich rodziców do włączenia się w modlitwę „Różaniec za dzieci”. Prosimy o zapisywanie się chętnych do tej modlitwy w zakrystii lub kancelarii.

5. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o różańcu.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Daniel Krawczyk, kawaler z naszej parafii i Anna Maria Jackowska, panna z parafii Karczew. Zapowiedź III.

- Piotr Zbigniew Obrębski, kawaler z parafii św. Anny w Warszawie – Wilanowie i Edyta Łuczak, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

- Grzegorz Żołądek, kawaler z parafii NMP Ostrobramskiej w Otwocku i Paulina Barejka, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

-Igor Retmaniak, kawaler z parafii św. Wincentego a Paulo w Otwocku i Aneta Andrzejewska, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

- Arkadiusz Sitarz, kawaler z Parafii NMP Królowej Polski w Otwocku i Małgorzata Rytka, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

7. W tym tygodniu odeszli do wieczności: +Felicja Całka z Warszówki i Stanisława Elżbieta Bronisz z Warszówki, której pogrzeb będzie we wtorek o 10.00. Prośmy w ich intencji oraz wszystkich zmarłych parafian i z naszych rodzin Miłosiernego Boga: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.