XV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 14 lipca 2018 22:12

OGŁOSZENIA

XV niedziela zwykła (15.07.2018 r.)

1. Dziś w kościele w Wildze, po Mszy św. o godz. 18.00, będzie spotkanie organizacyjne grupy pielgrzymkowej 7 C, osoby zainteresowane, zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

2. 1 lipca na przejeździe kolejowym w Zabieżkach miał miejsce tragiczny wypadek, w którym zginęło młode małżeństwo, osieracając czwórkę dzieci w wieku 12, 10, 8 i 4 lat. Parafialny Zespół Caritas wspólnie z OSP Łukówiec i OSP Dziecinów planują w niedzielę 22 lipca przeprowadzenie zbiórki pieniędzy do puszek, z której dochód zostanie przekazany prawnej opiekunce osieroconych dzieci. Prosimy Parafian o aktywny udział w akcji zbiórki pieniędzy, otoczmy też całą rodzinę modlitwą. Zbiórka pieniędzy będzie przeprowadzona po każdej Mszy Świętej w niedzielę 22 lipca.

3. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, rozważanie o rachunku sumienia.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Bartłomiej Żelazo, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Wirtek, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Mirosława Michała Prasułę z Sobiekurska. Prośmy za w Jego intencji oraz zmarłych z naszych rodzin i Parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.