Spotkanie świąteczne grup młodzieżowych PDF Drukuj
poniedziałek, 08 stycznia 2018 20:59

Na zakończenie okresu Bożego Narodzenia, w Niedzielę Chrztu Pańskiego, 7 stycznia

o 19.00 w salce parafialnej odbyło się świąteczne spotkanie młodzieżowych grup

parafialnych, na które przybyli ministranci i lektorzy oraz KSM.

 

Spotkanie rozpoczął modlitwą ks. Michał Celej, który asystuje tym grupom, po czym podziękowanie i życzenia złożył ks. Krzysztof. Po odśpiewaniu kolędy wszyscy łamali się opłatkiem, składając życzenia, po czym młodzi biesiadowali przy stole spędzając wieczór we wspólnym gronie.

Czas świąt Bożego Narodzenia, to także czas budowaniu rodzinnej wspólnoty. Wszystkie powyższe spotkania przypominają, że jesteśmy jedną rodziną, Kościołem, gdzie mimo naszych niedoskonałości ciągle się doskonalimy, a w tym doskonaleniu pomaga nam wspólnota, w której żyje, działa i błogosławi Jezus, który przychodzi na świat w rodzinie, by rodzinę ludzką prowadzić do zbawienia.