PONIEDZIAŁEK – 18 marca 2024
|
17.30
|
of. Magdalena Niewczas
|
18.00
|
+Joannę Witkowską, of. syn Tomasz z Filipem
|
WTOREK – 19 marca 2024
Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP
|
17.30
|
+Tadeusza Kurka, of. mieszkańcy Dziecinowa
|
18.00
|
+Józefę, Jana, Stanisława, Adama, Alinę, Eugeniusza, Andrzeja, Jerzego Molaków, dziadków Molaków, Sulejewskich, zm. z tych rodzin, księży pracujących w parafii, Krzysztofa bednarka, dusze w czyśćcu, of. Gabriela Molak
|
ŚRODA – 20 marca 2024
|
17.00
|
+Stanisława Dziedzica
|
17.30
|
+Genowefę, Jana Strzeżek, Zofię Skiba
|
18.00
|
+Henryka, Helenę, Gabrielę, Józefa, Kazimierza z racji imienin, Stanisława (8 r.), zm. z r. Całków, Małkowskich, Krasnodębskich, Krasuskich, Długaszków, dusze w czyśćcu,
of. Zdzisław Całka
|
CZWARTEK –21 marca2024
|
16.30
kaplica
|
o zdrowie dla męża Piotra za wstawiennictwem św. Rity
|
17.30
|
+Stanisława Rosłonka, of. chrześniak Grzegorz z rodziną
|
18.00
|
+Natalię Cherubin, of. r. chrzestni
|
PIĄTEK – 22 marca 2024
|
16.00
kaplica
|
DROGA KRZYŻOWA
|
17.30
|
of. Anna Moczulska
|
18.00
|
+Jana, Wacława Markowskich, Leszka Kociszewskiego, Sylwestra Golędzinowskiego, dusze w czyśćcu, of. Bernarda Machowska
|
18.30
|
DROGA KRZYŻOWA
|
SOBOTA – 23 marca 2024
|
17.30
|
+Roberta Rozbickiego (5 r.), of. rodzina
|
18.00
|
+Dariusza Strzelca (8 r.), Władysława Strzelca (6 r.), Lucjana Radomskiego (28 r.)
|
NIEDZIELA PALMOWA – 24 marca 2024
|
8.00
|
+Józefę i Olgę Gołuch, of. Marianna Gołuch
|
10.00 kaplica
|
+Stanisława, Marię, Władysława Rosłonków, Henrykę, Edwarda Zdunków, Zofię, Jana, Feliksa, Stanisława Kilimów, zm. dziadków z tych rodzin, of. Krystyna Rosłonek
|
10.00
kaplica
poza parafią
|
o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. dla Marysi z okazji urodzin, jej brata Krzysia i rodziców, of. Marianna Trajda
|
11.30
|
w intencji Parafian
|
po Mszy
|
GORZKIE ŻALE
|
15.30
kaplica
|
of. Wiesława Gołdańska
|
17.00
|
+Henrykę, Henryka, Alinę Salamon, dziadków Broniszewskich, Salamon, zm. z tych rodzin, of. r. Salamon
|
|