PONIEDZIAŁEK – 29 maja 2023
Święto NMP Matki Kościoła
|
9.00
|
W intencji uczestników i opiekunów V Parafiady Dekanatu Osieckiego w Warszawicach
|
17.30
|
+Barbarę Lemieszka, of. kuzynki Iwona i Teresa
|
18.00
|
Dziękczynna w 18 r. urodzin Wiktorii Gac z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św. opiekę Maryi, of. rodzice
|
WTOREK – 30 maja 2023
|
17.30
|
+Cecylię, Adolfa Walkiewicz, Janinę, Władysława Bacińskich, zm. z r. Walkiewiczów, Bacińskich, Bąbików, of. Władysław Walkiewicz
|
18.00
|
+Wandę Niziołek, Zbigniewa Ciara, Anielę, Stanisława, Ewę, Jacka Kopania, Genowefę, Zygmunta, Jadwigę, Stanisława Ciara, Feliksa, Antoniego, Sławomira Niziołek, Genowefę, Jana, Janusza Stankowiak, Edwarda Majek, Zofie, Ryszarda Kosińskich, Wiktora Zasiedko, zm. z r. Niziołków, Ciarów, Stankowskich, Kopania, of. Dorota Ciara
|
ŚRODA – 31 maja 2023
Święto nawiedzenia NMP
|
17.00
|
+Jadwigę Kurek (30 dzień), of. dzieci
|
17.30
|
+Kazimierę Kabala, of. wnuki i prawnuki
|
18.00
|
+Marianne Bronisz, of. córka Teresa z rodziną
|
CZWARTEK – 1 czerwca 2023
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
|
17.30
|
of. Małgorzata i Piotr Talarek
|
18.00
|
Dziękczynno błagalna w 18 r. urodzin Karoliny z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., potrzebne łaski i opiekę Maryi, of. r. Żurawskich
|
PIĄTEK – 2 czerwca 2023
|
16.30
|
+Henryka (51 r.), Stanisława (7 r.), Gabrielę (4 r.), zm. z r. Całków, Małkowskich, Krasuskich, Krasnodębskich, Długaszków, księży pracujących w naszej parafii, dusze w czyśćcu, of. Zdzisław Całka
|
17.00
|
Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
|
18.00
|
+polecanych w wypominkach
|
SOBOTA 3 czerwca 2023
Wspomnienie św. Karola Lwangi i towarzyszy
|
16.30
|
of. Danuta Kamińska
|
17.30
|
+Leszka z racji imienin, Helenę, Tadeusza Tomaszewskich, Wacławę, Jana Machowskich, Sylwestra Golędzinowskiego, Tadeusza Lemieszkę, of. Wanda Machowska
|
18.00
|
of. Kamila Bacińska
|
IX NIEDZIELA ZWYKŁA 4 czerwca 2023
Uroczystość Trójcy św.
|
8.00
|
+Stanisława Lewandowskiego (18 r.), zm. z r. Lewandowskich, Przybyszów, Borowskich,
of. Barbara Kamać
|
10.00 kaplica
|
+Zofię, Jana, Feliksa, Stanisława Kilimów, Marię, Władysława Rosłonków, Henrykę, Edwarda Zdunków, dziadków z tych rodzin, of. Krystyna Rosłonek
|
10.00 kaplica
|
O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Całowania, of. sołtys Całowania
|
11.30
|
+Cezarego Muchę, of. Chór Camerata GOK Wilga
|
17.00
|
Of. Anna Kozera
|
|