Ogłoszenia duszpasterskie
XXXIII niedziela zwykła 18.11.2018 r PDF Drukuj
sobota, 17 listopada 2018 12:31

1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe w piątek o 15.30 do kaplicy i w sobotę o 16.30 do kościoła.

2. Ochotnicza Straż Pożarna w Dziecinowie zaprasza dziś o godz. 13.00 do    Świetlicy Wiejskiej w Dziecinowie na Koncert Laureatów Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej.

3. Dziś Zespołu Caritas rozprowadza chlebki miłosierdzia, a także można pobrać u wolontariuszy Torbę Miłosierdzia, do której możemy włożyć żywność z długim terminem ważności oraz środki czystości. Zwrot Torby Miłosierdzia do 2 grudnia.

4. W czwartek wspomnienie liturgiczne św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Zapraszamy o 18.00 na Eucharystię nasze schole parafialne, zespół wokalny, chór i kantorów., by Bogu za przyczyną św. Cecylii polecać wszystkich wielbiących Boga śpiewem i muzyką. Po Mszy św. zapraszamy na agapę.

5. W piątek o 17.00 w kościele parafialnym w Sobieniach Jeziorach rozpocznie się dekanalne spotkanie młodzieży. Zachęcamy naszą młodzież do uczestnictwa w tym spotkaniu.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto KSM-u. Nasza młodzież KSM z Zespołem Wokalnym z Sobiekurska zaprasza w tym dniu po Mszy św. o 17.00 na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach przygotowania do bierzmowania zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o 17.00 i adorację .

7. Od 20 listopada o godzinie 19.00 w każdy trzeci wtorek miesiąca w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie będą się odbywać spotkania dla wszystkich mężczyzn. Szczegóły na plakacie.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w świętowanie 100 lecia niepodległości za inscenizację oraz koncert i śpiew. Dziękujemy szkole z Warszawic, Sobiekurska, , chórowi parafialnemu wraz z ich opiekunami.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie, oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, i artykuł o adoracji.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 274