Ogłoszenia duszpasterskie
IV niedziela wielkiego postu PDF Drukuj
sobota, 30 marca 2019 22:03

OGŁOSZENIA

IV niedziela Wielkiego Postu (31.03.2019 r.)

1. Zapraszamy na drogę krzyżową do kościoła w piątek po Mszy św. o 17.00, i do kaplicy po Mszy św. o 19.00 oraz na gorzkie żale w niedziele do kościoła po Mszy św. o 11.30 i do kaplicy o 9.30.

2. W tym tygodniu

- I piątek miesiąca- o 16.00 adoracja Najświętszego sakramentu i spowiedź, o 17.00 nabożeństwo wotywne i Eucharystia, a po Mszy św. droga krzyżowa

- I sobota miesiąca- o 18.00 Msza św. i nabożeństwo wotywne

- I niedziela miesiąca – po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Zespół Wokalny z Sobiekurska. Zapraszamy wszystkich na adorację, w czasie której będziemy się modlić za wszystkich chorych i cierpiących

3. Zachęcamy do jałmużny wielkopostnej:

- do skarbonek przy wyjściu z kościoła i kaplicy możemy składać ofiary na przystosowanie łazienki dla niepełnosprawnego chłopca

- od dzisiejszej niedzieli do 7 kwietnia prowadzona będzie zbiórka żywności i produktów pierwszej potrzeby dla osób potrzebujących z naszej parafii. Prosimy o przynoszenie produktów do zakrystii.

4. KSM naszej parafii, od przyszłej niedzieli, będzie rozprowadzał palmy. Dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującej rodzinie z naszej parafii.

5. Zapraszamy do udziału w konkursie na najwyższą i najpiękniejszą palmę.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o Mszy św.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adrian Olzak, kawaler z parafii MB Różańcowej w Warszawie i Aleksandra Galas, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Tadeusza Jałochę z Warszówki, Roberta Rozbickiego z Dziecinowa i Kazimierza Przybysza z Łukówca. Pomódlmy się w ich intencji oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 292