Ogłoszenia duszpasterskie
II niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 07 kwietnia 2018 21:25

II niedziela wielkanocna (8.04.2018 r.)

1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Miłosierdzia. Na zakończenie tego tygodnia w przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas naszej parafii będzie rozprowadzał po każdej Mszy św. chlebki miłosierdzia. Dobrowolne ofiary złożone za chlebki przeznaczone są na wsparcie potrzebujących.

2. Jutro obchodzimy liturgicznie Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00. W czasie tej Mszy św. będziemy mogli przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego.

3. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci i rodziców w ramach przygotowania do I Komunii Św.

4. W piątek o godz. 17.00, w salce przymiarka sukienek komunijnych dla dziewczynek

5. W dniach 27-28 kwietnia organizowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej, Leżajska, Jarosławia, Przemyśla i Komańczy. Koszt 190 zł. Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii lub kancelarii.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o miłosierdziu. W zakrystii do nabycia Promyczek dobra.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Kamil Florczak, kawaler z Osowa, parafii św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce i Justyna Barejka, panna z Warszówki, parafii tutejszej. Zapowiedź III.

- Adam Jakubczak, kawaler z Warszawy, parafii św. Franciszka w Warszawie Okęcie i Beata Ilona Skwara, panna z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Rafał Łysiak, kawaler z Sobień Biskupich, parafii tutejszej i Paulina Kurczyńska, panna z Sobień Szlacheckich, parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź I.

- Konrad Przybysz kawaler z Piotrowic i Paulina Bąk, panna z Całowania, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź I.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Jana Bąka z Całowania i Kazimierę Chojka z Sobień Biskupich. Prośmy w ich intencji, a także za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 241