Ogłoszenia duszpasterskie
VI niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 21 maja 2022 14:19

Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocy (22.05.2022 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30. W kaplicy majówka codziennie o 18.00, w niedziele o 9.30.

2. Dzisiaj w Lyonie odbędzie się beatyfikacja Pauliny Jaricot - założycielki Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca. Zapraszamy szczególnie wszystkie kółka różańcowe na mszę św. o 11.30 w intencji dziękczynnej za beatyfikację z prośbą o błogosławieństwo dla Kół Żywego Różańca z naszej parafii. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą obrazki z modlitwą do Pauliny Jaricot, które znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo majowe i nowenna do św. Rity.

4. W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów.

5. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17.00 na Dekanalny Koncert Pieśni Maryjnych.

6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół od fotografów komunijnych 300 zł.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o Paulinie Jaricot.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Dominik Cichecki, kawaler z naszej parafii i Wiktoria Krzyśpiak, panna z Parafii Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie. Zapowiedź II.

- Patryk Winiarek, kawaler z Parafii Matki Bożej królowej Polski w Otwocku i Diana Paprocka, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Mateusz Cherubin, kawaler z naszej parafii i Izabela Pyza, panna z Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach Jeziorach. Zapowiedź I

- Michał Młot, kawaler z Naszej parafii i Natalia Glińska, panna z Parafii MB Ostrobramskiej w Otwocku. Zapowiedź I.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy: +Halinę Wasążnik z Dziecinowa i Mariana Żołądek z Łukówca. Prośmy w ich intencji, zm. kapłanów, parafian, zm. z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 453