Ogłoszenia duszpasterskie
XXVI Niedziela - 29 września 2013r. PDF Drukuj
niedziela, 29 września 2013 15:01

 

1. Zapowiedzi:

· Tomasz Osęka kawaler w Dziecinowie parafii tutejszej i Joanna Kalman panna zamieszkała w Kowalenko parafii Dąbrowa zapowiedź druga

· Łukasz Jakub Wereszko kawaler z Dziecinowa parafii tutejszej i Agnieszka Zapaśnik panna z Wysoczyna parafii Sobienie Jeziory – zapowiedź pierwsza

 

2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony nabożeństwu różańcowemu. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pięknej maryjnej modlitwie w kościele. Tych zaś, którym trudniej jest dotrzeć do świątyni, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.

Nabożeństwo Różańcowe:

- w dni zwykłe – w kościele o godz. 1600 , w kaplicy o godz. 1645

- w niedzielę – w kościele przed sumą o godz. 1100 , w kaplicy o godz. 930

 

W Kościele i kaplicy różaniec prowadzi:

Poniedziałek kl. VI

Wtorek kl. V

Środa kl. IV

Czwartek kl. III

Piątek kl. II

Sobota – młodzież z Gimnazjum

 

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela Miesiąca

Ø W Pierwszy Czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie
i zakonne.

Ø W Pierwszy Piątek Miesiąca. Msza Św.:

· w kościele parafialnym o godz. 1645; spowiedź od godz. 1540

· w kaplicy o godz. 1730 ; spowiedź od godz. 1700

 

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie połączone z nabożeństwem różańcowym. Pragniemy poprzez modlitwę wynagradzać Bogu za wszystkie grzechy, ale także prosić nieustannie o Jego pomoc.

Ø W Pierwszą Sobotę Miesiąca Msza Św. o godz. 1645. Nabożeństwo pierwszo sobotnie do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny będzie połączone z nabożeństwem różańcowym.

Ø W przyszłą niedzielę po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

4. We wtorek na godz. 1930 zapraszamy na spotkanie członków Kręgu Biblijnego do Sali katechetycznej w budynku parafialnym. Wszystkich pragnących pogłębiać i poznawać Boga w Słowie Bożym serdecznie zapraszamy.

 

5. W dniu 5 października odbędzie się III Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina. Bardzo zachęcamy szczególnie mężczyzn do uczestnictwa w tej pielgrzymce. Wiąże się to z obchodzoną w tym roku 17 rocznicą beatyfikacji błogosławionych Męczenników Podlaskich.

 

6. W następną niedzielę 6 października rozpoczyna się 69. Tydzień Miłosierdzia. Ofiary zebrane na tace w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na diecezjalne cele charytatywne.

 

7. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii, uchodźcom, a zwłaszcza dzieciom. Prosimy o wsparcie tego dzieła prowadzonego przez Caritas Polska.

 

8. Informujemy, że najbliższy wyjazd do Górek będzie godzinę wcześniej niż zazwyczaj.

 

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła: bezimienna z Warszawic – 100 zł, bezimienna z Radwankowa Szl. – 300 zł, bezimienna z Radwankowa Szl. – 500 zł, bezimienna z Radwankowa Szl. – 200 zł.

 

10. W ubiegłym tygodniu odszedli do wieczności: śp. Tomasz Kociszewski z Celestynowa pochodzący z Warszawic i śp. Stanisław Kwiatkowski z Sobień Biskupich. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

 

 
<< pierwsza < poprzednia 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 następna > ostatnia >>

Strona 443 z 459