Ogłoszenia duszpasterskie
XV Niedziela Zwykła – 13.07.2014r. PDF Drukuj
środa, 16 lipca 2014 19:53

 

1. Zapowiedzi:
•   Radosław Jankowski kaw. z Sobienek par. Osieck i Iwona Aleksandra Chodas panna z Piotrowic par. tutejszej – zapowiedź druga

2. Dzisiaj o godz. 17.00 w sali gimnastycznej w szkole w Warszawicach odbędzie się premiera filmów dokumentalnych pt. „A ja kocham swoją ziemię”.

3. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Szkaplerz oprócz różańca jest jednym z podstawowych nabożeństw Maryjnych. Nabożeństwo to polega na codziennym całkowitym oddaniu się Maryi na własność. Zewnętrznym potwierdzeniem jest noszenie szkaplerza i codzienne odmawianie „Pod Twoją obronę”.

4. W zakrystii jest do odebrania „Promyczek dobra” z lipca i sierpnia w cenie 5zł.

5. W zakrystii są zbierane podpisy w ramach inicjatywy obywatelskiej osób, które udzielają poparcia projektowi ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach przerywania ciąży. Zachęcamy do składania podpisów pod tym projektem.

6. Informujemy parafian, że w ubiegłym tygodniu zostały zakończone prace przy układaniu kostki brukowej na cmentarzu.

7. W następną niedzielę chrzest dzieci będzie udzielany podczas Mszy św. o godz. 11.30. Spisanie aktów chrztu w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź rodziców i chrzestnych również w sobotę podczas Mszy św.

8. W niedzielę 20 lipca o godz. 15.00 na plebanii w Warszawicach odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób chcących zaangażować się w służbach grupy 7c Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę.

9. Już tylko trzy tygodnie dzieli nas od momentu gdy 34 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę wyruszy na swój pątniczy szlak. Gorąco zachęcamy wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież do udziału w trudzie pielgrzymowania do naszego narodowego sanktuarium.

 

List pasterski Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY zapraszający do udziału w

XXXIV Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę

[PDF]

 

 
<< pierwsza < poprzednia 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 następna > ostatnia >>

Strona 305 z 362