Ogłoszenia duszpasterskie
II Niedziela Adwentu – 8 grudnia 2013r. PDF Drukuj
sobota, 07 grudnia 2013 21:38

1.    Zapowiedzi:
•    Rafał Siwiak kawaler z Całowania parafii tutejszej i Milena Anna Późniecka panna zam. w Sulejówku-Miłosnej parafii Przemienienia Pańskiego - zapowiedź druga

 

2. Dziś niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. Przypominamy, aby dzieci wzięły ze sobą medaliki, które zostaną poświęcone.

 

3. W następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 odbędą się katechezy przygotowujące rodziców i chrzestnych do chrztu dziecka.

 

4. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Ofiary zbierane do puszek po Mszach św. będą przeznaczone na ten cel.

 

5. W zakrystii po Mszach Św. są jeszcze świece akcji prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Składane ofiary będą przeznaczone dla dzieci z biednych rodzin

 

6. We wtorek, w ostatni dzień rekolekcji ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone do dyspozycji o. Rekolekcjonisty.

 

7. Program rekolekcji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń przed kościołem. Jutro spowiada 6 księży zaś we wtorek 5. Spowiedź rozpoczyna się pół godziny przed każdą Mszą Św.

 

8. W tym tygodniu  w piątek i w sobotę spowiadamy w Osiecku.

 

9. Zapraszamy parafian do uczestnictwa we Mszy św. roratnej odprawianej w środę i sobotę o godz. 7.00. W sobotę roraty będą miały charakter uroczysty. Idąc na roraty zapalamy świece wychodząc z domu i do kościoła wchodzimy z zapalonym światłem.

 

10. Przyjmujemy zgłoszenia do wyjazdu do osób chorych z posługą kapłańską. Chorych nawiedzimy bliżej świąt. Dzień nawiedzin podamy w ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.

 

11. W każdą niedzielę o godz. 15.15 w kaplicy w Sobiekursku (przed Mszą Świętą o godz. 15.30) śpiewana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie przygotowującej do udziału we Mszy Św.

 

12. Przypominamy, iż wszystkie intencje oraz ogłoszenia parafialne zamieszczane są na stronie internetowej naszej parafii.

 

13. Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła: bezimienna z Piotrowic – 500 zł, bezimienna z Kozaków – 200 zł

 

14. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: śp. Czesław Chodas z Piotrowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

 
<< pierwsza < poprzednia 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 następna > ostatnia >>

Strona 301 z 327