Ogłoszenia duszpasterskie
XXI niedziela zwykła (26.08.2018r) PDF Drukuj
sobota, 25 sierpnia 2018 16:33

Uroczystość NMP Częstochowskiej - XXI niedziela zwykła (26.08.2018 r.)

1. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Nabożeństwo wotywne po Mszy św. O 18.00.

2. Za tydzień I niedziela miesiąca. Nabożeństwo dziękczynne za plony przed Najświętszym Sakramentem w czasie uroczystości dożynkowych.

3. Dożynki parafialne rozpoczną się w przyszłą niedzielę Mszą św. o 11.30. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do udziału w dożynkach. Prosimy wszystkie wioski naszej parafii o przygotowanie wieńca lub kosza dożynkowego oraz stołu dożynkowego z poczęstunkiem. W programie dożynek ceremoniał dożynkowy, występ patriotyczny uczniów z Warszawic, kabaret Słoneczne Pomarańcze, konkurs sołectw, Zespół Sołtysi i Zespół VaBank oraz wiele atrakcji dla wszystkich.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pracowali przy sprzątaniu placu parafialnego przy scenie. Zapraszamy do porządkowania placu również we wtorek od godziny 16.00 ze sprzętem do koszenia i grabienia.

5. Sołtys Sobiekurska zaprasza mieszkańców sołectwa na zebranie w sprawie dożynek w poniedziałek o 18.00 do kaplicy.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać młodzieży KSM naszej parafii za przygotowanie i zorganizowanie Wakacje z Bogiem dla dzieci.

7. W ubiegłą niedzielę odbył się turniej piłki nożnej o puchar proboszcza, w którym zwyciężyła drużyna Błachnio Team przed Serribal i FC Hydrafix. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za udział i sportową walkę. Bóg zapłać p. Kamilowi Choim i p. Piotrowi Kasprzak za pomoc w przygotowaniu turnieju. Dziękujemy p. Bogdanowi Zych za sędziowanie wszystkich meczów.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, program dożynek i sprawozdanie ze spotkania rady.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Adrian Zawadka, kawaler z parafii MB Królowej Polski w Gocławiu i Anna Okrasa, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Jacka Sidorczuka z Warszówki. Prośmy w jego intencji oraz naszych bliskich zmarłych i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 256