Ogłoszenia duszpasterskie
XIII niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 28 czerwca 2024 13:32

XIII niedziela zwykła (30.06.2024 r.)

1. Wczoraj obchodziliśmy Uroczystość św. Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o 11.30 w intencji ks. Pawła. Z okazji święta patrona składamy najlepsze życzenia ks. Pawłowi. Życzymy owocnej służby kapłańskiej w naszej parafii. Niech kapłańskie posługiwanie daje wiele satysfakcji i radości, a Chrystus udziela swoich darów i wspiera swoim błogosławieństwem na każdy dzień.

2. Dzisiaj po możemy złożyć ofiary na świętopietrze do puszek.

3. We wtorek wspomnienie NMP Kodeńskiej, Matki Jedności. W tym dniu w sanktuarium w Kodniu obchodzimy Diecezjalny Dzień Chorych.

4. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca- o 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź, nabożeństwo wotywne, o 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach

- I sobota miesiąca – po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wotywne

- pierwsza niedziela miesiąca - po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja wokół kościoła.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym. Bóg zapłać służbie liturgicznej, kościelnej, chórowi oraz wszystkim niosącym chorągwie i feretrony. Dziękujemy za dary na stół odpustowy oraz za udekorowanie kwiatami ołtarzy.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o grzechu zazdrości.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 557