XIV Niedziela Zwykła - 7 lipca 2013r. PDF Drukuj
sobota, 06 lipca 2013 22:20

 

1. Od 1 lipca wikariuszem naszej parafii jest ks. Sławomir Gnyszka pochodzący z parafii Kłoczew. Księdzu Sławomirowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii, a jego pierwszej. Prosimy o modlitwę w intencji księdza Sławomira oraz życzliwe przyjęcie nowego wikariusza.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 w Sali katechetycznej zebranie z Radą Parafialną naszej parafii.

3. W tym tygodniu w sobotę 13 lipca kolejne nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.

4. W zakrystii jest do odebrania „Promyczek Dobra” z lipca w cenie 4 zł.

5. W następną niedzielę 14 lipca o godz. 19.00 na plebanii w Warszawicach odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób chcących zaangażować się w służbach grupy 7c Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę.

6. Zachęcamy wszystkich do czytania nowych materiałów na stronie internetowej naszej parafii. Można tam znaleźć wspomnienie o śp. Stanisławie Kubiku wieloletnim organiście parafii oraz liczne fotografie. Ponadto można przeczytać wywiady z nowym wikariuszem ks. Sławomirem oraz organistą Konradem Śledziem.

7. Jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy 14 lipca (niedziela) na ogólnopolskie spotkanie przyjaciół i sympatyków Radia Maryja. autokar wyjedzie o godz. 5.00 rano i będzie zabierał chętnych z naszej parafii. Koszt wyjazdu 55 zł. Zapisy w zakrystii w lub u p. Krystyny Rosłonek z Łukówca pod nr. telefonu:
(22) 795-03-06
602-669-299

8. W minionym tygodniu odeszła z naszej parafii do wieczności śp. Sabina Kozłowska z Dziecinowa. Pogrzeb śp. Sabiny odbędzie się w poniedziałek 8 lipca o godz. 11.00. za jej duszę i naszych zmarłych módlmy się: Wieczny odpoczynek…