Na nową nutę PDF Drukuj
poniedziałek, 16 stycznia 2017 15:20

15 stycznia 2017 r. w nastąpiła zmiana warty na stanowisku organisty. Nowym organistą został p. Łukasz Bielak.

W czasie Mszy św. o 11.30 ks. proboszcz Krzysztof Wałek podziękował dotychczasowemu organiście p. Robertowi Chłąd za służbę w naszej parafii oraz życzył Bożej opieki oraz błogosławieństwa w życiu osobistym i zawodowym.

P. Robert ze względu na inną pracę nie może w pełni wypełniać swoich obowiązków i dlatego po rozmowie z radą parafialną została podjęta decyzja, by poszukać kogoś bardziej dyspozycyjnego. Funkcję organisty w naszej parafii zgodził się pełnić p. Łukasz Bielak serdecznie przywitany przez proboszcza i młodych parafian. P Łukasz mieszka już w organistówce i będzie zajmował się chórem parafilnym. Dlatego zapraszamy wszystkich dotychczasowych chórzystów oraz tych, którzy chcą śpiewem wielbić Boga na spotkanie chóru w piątek o godzinie 19.00 do sali parafialnej przy plebanii.