Spotkanie świąteczne grup parafialnych PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2017 19:39

6 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie świąteczne grup parafialnych. Gospodarzami spotkanie byli mieszkańcy Piotrowic.

Na spotkanie przybyli parafianie zaangażowani we wspólnoty kółek różańcowych, scholi, rady parafialnej, Parafialnego Zespołu Caritas. Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Piotrowicach. Rozpoczęło się o 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia, po czym ks. proboszcz Krzysztof Wałek odczytał fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa. Po odśpiewaniu kolędy wszyscy łamali się opłatkiem, składając sobie życzenia. Potem była uczta przygotowana przez gospodarzy, po czym wszyscy śpiewali kolędy przy akompaniamencie p. Andrzeja.

Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Piotrowic za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu spotkania. Dziękujemy przybyłym parafianom za stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery i wspólne kolędowanie.