Jasełka PDF Drukuj
sobota, 07 stycznia 2017 19:04

W Uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy św. o 11.30 w parafialnym kościele uczniowie ze szkoły w Warszawicach przedstawili jasełka.

Uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem p. dyrektor Anny Moczulskiej przedstawili sceny nawiązujące do przyjścia Chrystusa na świat. Wykazali się wielkim profesjonalizmem i aktorstwem. Widzowie mogli podziwiać piękne stroje, zachwycać się wspaniałym śpiewem i odważną aklamacją młodych aktorów.

Jasełka

Składamy serdeczne podziękowanie uczniom za ukazanie w sposób bardzo plastyczny i artystyczny scen związanych z narodzeniem Chrystusa. Dziękujemy p. dyrektor naszej szkoły Annie Moczulskiej za zaangażowanie w przygotowanie jasełek, scenariusz, reżyserię, muzykę. Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy przybyli na jasełka, by okazać wdzięczność za włożony trud w przygotowanie bożonarodzeniowego misterium.