Pamiętajmy, 23 czerwca Odpust i Festyn! PDF Drukuj
czwartek, 13 czerwca 2013 15:00


Już w najbliższą niedzielę 23 czerwca uroczystość odpustowa ku czci św. Jana Chrzciciela Patrona naszej parafii. Sumę odpustową odprawi Ks. Proboszcz Tadeusz Wasiluk- jubilat, który w tym dniu będzie obchodził 40 rocznicę święceń kapłańskich, dziękując Bogu za wszelkie łaski otrzymane w swoim życiu kapłańskim, zaś  Słowo Boże wygłosi ks. infułat Kazimierz Korszniewicz z Międzyrzeca Podlaskiego.

Zachęcamy wszystkich parafian udziału w tej uroczystości i  prosimy o modlitwę w  intencji ks. Tadeusza.
Po uroczystościach odpustowych zapraszamy Festyn Świętojański, który rozpocznie się o godz. 15.00 przy Publicznej Szkole w Warszawicach. Bogaty program tych uroczystości znajdziecie na zamieszczonym poniżej plakacie.

 

 

Zespół Redakcyjny