Pomóżmy potrzebującym PDF Drukuj
piątek, 18 listopada 2016 15:40

 

 

Parafialny Zespół Caritas zachęca wszystkich parafian do włączenia się w akcję pomocy dla matki samotnie wychowującej trójkę małych dzieci.

Okres Adwentu jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana, oczekiwaniem przeżywanym poprzez post, modlitwę i jałmużnę, która jest praktycznym znakiem naszej wiary oraz miłości do Boga i bliźniego. „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili” - mówi nam Chrystus.

Parafialny Zespół Caritas zachęca wszystkich parafian do włączenia się w akcję pomocy dla matki samotnie wychowującej trójkę małych dzieci. Akcja będzie polegać na zbiórce pieniędzy, za które zostanie wykonana i urządzona łazienka. Każdy z nas może pomóc tej rodzinie, przekazując dowolną kwotę do puszki podczas zbiórek przeprowadzanych po każdej Mszy Świętej w pierwszą i drugą niedzielę grudnia. Pieniądze będzie też można wpłacić na konto naszego Caritas

Numer konta PZC: 20 9197 0004 0020 0934 2000 0020

 

Nie bądźmy obojętni i włączmy się w akcję Caritas wypełniając w ten sposób adwentową jałmużnę.